"Premier" lygoje "Man Utd" sutrypė "West Bromwich" ir pasiekė rekordą © Eurofootball.lt
Antradienį vėlai vakare sužaistos ketverios Anglijos "Premier" lygos XXIII turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo bei naują lygos rekordą pasiekė pirmoje vietoje žengiantis "Man Utd" klubas, varžovų aikštėje net 5-0 nušlavęs "West Bromwich".

84 mačo minutę Sero Alexo Fergusono auklėtiniai pagerino Londono "Chelsea" ekipai priklausiusį įspūdingą pasiekimą - 1025 minutes bei 11 rungtynių iš eilės iš eilės jokia komanda "Premier" lygoje nesugebėjo pralaužti 'raudonųjų velnių' gynybos ir įmušti įvarčio.

Paskutinysis tai padarė Londono "Arsenal" saugas Samiras Nasri, pasižymėjęs dar lapkričio 8 dieną vykusioje dvikovoje.

Pirmasis įvartis šiame susitikime krito 22 minutę, kai sužaidęs sienele su Michaelu Carricku į baudos aikštelę įsiveržė bei kamuolį į tinklą pasiuntė Dimitaras Berbatovas.

Visos abejonės dėl mačo baigties išsisprendė pirmajame kėlinyje, kai 40 minutę abejotiname epizode raudoną kortelę prieš save už pražangą prieš Park Ji-Sungą užsidirbo "W.B.A." kapitonas Paulas Robinsonas. Negana to, prieš pat pertrauką skelbiantį teisėjo švilpuką svečių persvarą pasinaudojęs grubia vartininko Scotto Carsono klaida padvigubino argentinietis Carlosas Tevezas.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" pranašumas buvo akivaizdus - iš pradžių po kampinio galva trečią įvartį pelnė Nemanja Vidičius, o 65 minutę tikslus buvo geriausias praėjusių metų pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo.

Likus žaisti 8 minutes portugalas įkalė paskutinę vinį į šeimininkų karstą, įsirašydamas 13 įvartį į savo sąskaitą šį sezoną.

Į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo puikiai šį sezoną rungtyniaujanti Birmingemo "Aston Villa", šį kartą išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi jau septintą kartą iš eilės pergalės džiaugsmo nepatyrusią "Portsmouth" vienuolikę.

Svečiai į priekį išsiveržė sužaidus 20 minučių, kai po Gabrielio Agbonlahoro perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė vos prieš keletą dienų iš "Wigan" klubo atvykęs puolėjas Emile'is Heskey.

"Portsmouth" į tai atsakė pavojingu, bet šiek tiek netiksliu Haydeno Mullinso bandymu, bet Birmingemo ekipa galėjo pirmauti ir 2-0, tačiau vienas prieš vartininką iššokęs Agbonlahoras smūgiavo greta virpsto.

Antrajame kėlinyje arti tikslo buvo šeimininkų puolėjas Peteris Crouchas, iš arti stebėtinai nesugebėjęs pataikyti į vartus, o viltis išplėšti bent tašką 71 minutę komplikavo Nadiras Belhadj, bereikalingai užsidirbęs antrą geltoną kortelę už žaidimą ranka.

Nepaisant to, kad liko mažumoje, "Portsmouth" ekipa ir toliau atakavo, o geriausią galimybę turėjo Johnas Utaka, bet jo bandymą atrėmė vartininkas Bradas Friedelis.

"Sunderland" 1 - 0 Londono "Fulham"
55' [1 - 0] Kenwyne Jones

"Portsmouth" 0 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
21' [0 - 1] Emile Heskey

71' iš aikštės pašalintas Nadir Belhadj ("Portsmouth")

Londono "Tottenham" 3 - 1 "Stoke"
8' [1 - 0] Aaron Lennon
21' [2 - 0] Jermaine Defoe
25' [3 - 0] Michael Dawson
57' [3 - 1] James Beattie

"West Bromwich" 0 - 5 "Man Utd"
22' [0 - 1] Dimitar Berbatov
44' [0 - 2] Carlos Tevez
60' [0 - 3] Nemanja Vidic
65' [0 - 4] Cristiano Ronaldo
73' [0 - 5] Cristiano Ronaldo

40' iš aikštės pašalintas Paul Robinson ("West Bromwich")