"Premier" lygoje - netikėta "Man Utd" nesekmė © Eurofootball.lt
Šiandien Anglijos "Premier" lygoje vyko septynerios rungtynės. Po šių mačų teorines viltis iškovoti čempionų titulą išsaugojo į antrąją vietą pakilęs "Arsenal" klubas, mat lyderis "Chelsea" sužaidė tik lygiosiomis su "Birmingham" ir taip čempionate atgaivino šiokią tokią intrigą.

Tuo tarpu po lygiai taškų su "Arsenal" prieš šį turą turėjęs "Man Utd" klubas išvykoje netikėtai nusileido "Norwich". Beje šio mačo 22-ąją minutę dar vieną traumą patyrė ir rungtynių tęsti nebegalėjo "Man Utd" puolėjas L.Saha.

"Stamford Bridge" stadione vykusiame mače tarp "Chelsea" ir "Birmingham" brendo dar didesnė sensacija, mat 65-ąją svečiai minutę įsiveržė į priekį pasižymėjus W.Pandianiui. Visgi Londono klubo legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto D.Drogba likus žaisti aštuonias minutes sugebėjo rezultatą išlyginti. Verta paminėti, kad "Chelsea" prarado pirmuosius taškus po keturių pergalių iš eilės, o ekipos vartininkas P.Cechas praleido vos penktą įvartį šiame sezone.

"Chelsea" kluptelėjimu netruko pasinaudoti "Arsenal". A.Wengero auklėtiniai išvykoje dėka R.Pireso įvarčio įveikė "Middlesbrough" ir sumažino atsilikimą nuo "Chelsea" iki 11 taškų. "Arsenal", ko gero, lieka vieninteliu klubu, sudarančiu šiokią tokią konkurenciją "Chelsea" kovoje dėl šių metų čempionų titulo, mat šiandien pralaimėjusiam "Man Utd" teliko tikėtis stebuklo.

Ir toliau banguotai žaidžia "Liverpool". Antradienį UEFA čempionų lygoje sužaidę puikų mačą su "Juventus", šį kartą R.Benitezo auklėtiniai paskutinę minutę praleido įvartį ir nusileido "Man City". Šis pralaimėjimas komplikuoja "Liverpool" galimybes aplenkti "Everton" ir užimti ketvirtą vietą, kuri garantuoja vietą kitų metų UEFA čempionų lygos kvalifikaciniame etape. "Everton" turo rungtynes žaidžia rytoj su "Crystal Palace".

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00202" 2 - 0 "%c00040"
55' [1 - 0] Dean Ashton
65' [2 - 0] Leon McKenzie

"%c00056" 3 - 0 "%c00047"
11' [1 - 0] Morten Pedersen
48' [2 - 0] Andreas Jakobsson (į savus vartus)
55' [3 - 0] Steven Reid

"%c00050" 3 - 1 "%c00044"
13' [1 - 0] Jay-Jay Okocha (iš 11 metrų baudinio)
33' [2 - 0] Kevin Nolan
47' [2 - 1] Luis Boa Morte
54' [3 - 1] Stelios Giannakopoulos

12' iš aikštės pašalintas Claus Jensen ("Fulham")

"%c00042" 1 - 1 "%c00048"
65' [0 - 1] Walter Pandiani
82' [1 - 1] Didier Drogba

"%c00054" 1 - 0 "%c00045"
90' [1 - 0] Kizito Musampa

"%c00053" 0 - 1 "%c00041"
73' [0 - 1] Robert Pires

"%c00057" 4 - 2 "%c00043"
3' [1 - 0] Yakubu Aiyegbeni
20' [2 - 0] Steve Stone
22' [2 - 1] Jonathan Fortune
45' [2 - 2] Danny Murphy
83' [3 - 2] Diomansy Kamara
90' [4 - 2] Lomana Tresor LuaLua