"Premier" lygoje - netikėtos "Aston Villa" klubo lygiosios © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar ketverios XXVII turo rungtynės.

Netikėtai du svarbius taškus prarado dėl vietos UEFA Čempionų lygos turnyrine kovojanti Birmingemo "Aston Villa", namie išleidusi pergalę prieš "Stoke". Mačas baigėsi taikiai 2-2.

Šeimininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios, bet savo tikslą pasiekė tik 44 minutę, kai galingu smūgiu Thomą Sorenseną galiausiai nuginklavo bulgaras Stiliyanas Petrovas.

Likus žaisti kiek daugiau nei 10 minučių persvarą padvigubino norvegas Johnas Carew ir atrodė, kad "Aston Villa" nesunkiai iškovos pergalę.

Bet 88 minutę Ryanas Shawcrossas smūgiu galva sušvelnino skirtumą, o jau per teisėjo pridėtą laiką Glennas Whelanas iš už baudos aikštelės ribų antrą kartą nuginklavo Bradą Friedelį bei išplėšė dramatiškas lygiąsias.

Į septintąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo Londono "West Ham" ekipa, savo aikštėje rezultatu 1-0 įveikusi "Man City".

Šeimininkai dominavo viso mačo metu ir, ko gero, pelnytai nutraukė penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją, bet Mančesterio vienuolikė taip pat turėjo progų, kurių bene geriausią vėjais paleido brazilas Robinho, 22 minutę nesugebėjęs pataikyti į vartus iš kelių metrų po Stepheno Irelando perdavimo.

Kiek anksčiau dar vieną brangiausio Anglijos futbolininko bandymą atrėmė vartininkas Robertas Greenas, o pirmas ir vienintelis įvartis krito 71 minutę - nors Shay'us Givenas atmušė Savio Nsereko smūgį, pirmasis prie kamuolio suskubęs Jackas Collinsas ramiai pasiuntė jį į tinklą.

Svečiai nepasidavė ir galėjo išplėšti lygiąsias, bet Felipe Caicedo mušė virš vartų, o po Elano baudos smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

Iš dugno turnyrinėje lentelėje kiek pakilo "Blackburn" vienuolikė, po atkaklios kovos išvykoje 2-1 įveikusi "Hull".

"Blackburn" į priekį išsiveržė 34 minutę, kai po grubios gynėjo Matto Duke'o klaidos įvartį įmušė Stephenas Warnockas. Pastarasis dar po kelių minučių atliko rezultatyvų perdavimą persvarą iš arti padvigubinusiam Ketihui Andrewsui.

"Hull" viltys išplėšti bent tašką dar labiau komplikavosi 64 minutę, kai gulinčiam varžovui įspyręs Deanas Marney'us buvo pašalintas iš aikštės, bet 70 minutę kiekybinis santykis išsilygino - antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Mortenas Gamstas Pedersenas.

79 minutę iš 10 metrų įvartį pelnė "Hull" saugas Ianas Ashbee, bet tai buvo viskas, ką Philo Browno auklėtiniai sugebėjo pasiekti - "Blackburn" atsilaikė ir šventė pergalę.

"Hull" 1 - 2 "Blackburn"
34' [0 - 1] Stephen Warnock
36' [0 - 2] Keith Andrews
79' [1 - 2] Ian Ashbee

64' iš aikštės pašalintas Dean Marney ("Hull")
70' iš aikštės pašalintas Morten Gamst Pedersen ("Blackburn")

Londono "West Ham" 1 - 0 "Man City"
71' [1 - 0] Jack Collison

"Bolton" 1 - 0 "Newcastle"
47' [1 - 0] Ricardo Gardner

Birmingemo "Aston Villa" 2 - 2 "Stoke"
45' [1 - 0] Stylian Petrov
79' [2 - 0] John Carew
87' [2 - 1] Ryan Shawcross
90' [2 - 2] Glenn Whelan