"Premier" lygoje - pirmoji "Man Utd" pergalė © Eurofootball.lt
Vakar Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistas paskutinysis 2-tojo turo mačas, kuriame čempionai "Man Utd" futbolininkai išvykoje kovėsi prieš "Portsmouth".

Minimaliu rezultatu 1-0 pergalę šventė svečiuose žaidusi "Man Utd" ekipa.

Rungtynės prasidėjo Papa Bouba Diopo smūgiu iš maždaug 20 metrų, tačiau jis smūgiavo kiek netiksliai.

Kiek vėliau savo laimę bandė ir "Man Utd" puolėjas Wayne'as Rooney, visgi jo smūgį atrėmė Davidas Jamesas.

"Portsmouth" puolėjas Peteris Crouchas irgi išbandė savo laimę smūgiuodamas galva, tačiau E.van dar Saras nukreipė kamuolį į kampinį.

Mančesterio futbolininkai laikė žaidimą savo rankose, nors itin pavojingų momentų jiems sukurti nepavyko.

Visgi 32 minutę įvartis buvo įmuštas - C.Tevezas perdavė kamuolį krašte buvusiam gynėjui Patrice'ui Evrai ir šis jį pažeme perdavė į baudos akštelę, tuo tarpu ten buvęs saugas Darrenas Fletcheris nureipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1-0.

Kėliniui artėjant į pabaigą pavojingais smūgiais apsikeitė Wayne'as Rooney ir Solas Cambellas.

Prasidėjus antram kėliniui "Portsmouth" galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Sean Davis smūgis praskriejo virš vartų.

49 minutę W.Rooney po Johno O'Shea perdavimo pelnė antrajį komandos įvartį, tačiau jis nebuvo įskaitytas, mat teisėjas užfiksavo nuošalę.

62 minutę dar vienas "Portsmuth" bandymas - saugas Jerome Thomas smūgiavo kamuolį iš 30 metrų, tačiau šis praskriejo visiškai šalia "Man Utd" ekipos vartų.

Rungtynėms artėjant į pabaigą Nemanja Vidičius dar smūgiavo galva, tačiau netiksliai.

Per likusį laiką "Man Utd" apsigynė ir šventė pirmają sezono pergalę rezultatu 1-0.

"Portsmouth" 0-1 "Man Utd"
32` [0-1] Darren Fletcher