"Premier" lygoje - sunkios "Arsenal" lygiosios © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį buvo žaidžiami ketveri susitikimai.

Pralaimėjimo pavyko išvengti Londono "Arsenal" ekipai, kuri mačą išvykoje prieš "Sunderland" baigė lygiosiomis 1-1, nors iki 90 minutės atsilikinėjo.

Pirmasis pavojus prie "Arsenal" vartų kilo 15 mačo minutę, kai Manuelio Almunia reakcija išbandė puolėjas Djibrilis Cisse. Jau po kelių minučių tas pats D.Cisse dar kartą smūgiavo į vartus, tačiau ir tąsyk puolėjui pasižymėti nepavyko.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką nei vienai iš komandų nepavyko sukurti rimtesnių progų ir pirmoji rungtynių pusė pasibaigė taikiai 0-0.

56 mačo minutę krito ir pirmasis įvartis, tiesa šis Robino van Persie smūgis nebuvo įskaitytas, mat teisėjas nusprendė, jog dar prieš smūgį, kai Theo Walcottas atlikinėjo perdavimą olandui, kamuolys buvo už linijos.

82 minutę "Arsenal" galėjo būti priekyjė - tas pats R. van Persie po Niklaso Bendtnerio perdavimo smūgiavo į vartus, tačiau puikiai savo vartus apsaugojo Craigas Gordonas.

86 mintę krito ir pirmasis įvartis, tiesa į "Arsenal" vartus - Grantas Leadbitteris laimėjo kovą dėl pozicijos prieš Alexanderį Songa ir puikiu smūgiu nuginklavo vartininką M.Almunia.

Svečiai ėmė spausti "Sunderland' ir tai pasiteisino - jau per pridėtinį laiką po R.van Persie pakelto kampinio kamuolį į vartus nukreipė Cescas Fabregasas. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiasias 1-1.

Reikalingą pergalę iškovojo dabartiniai lygos čempionai "Man Utd" futbolininkai, kurie išvykoje 2-0 palaužė "Blackburn" pasipriešinimą.

Jau 7 minutę gynėjas Nemanja Vidičius galėjo išvesti svečius į priekį, tačiau jam pritrūko labai nedaug, kad pasiektų kamuolį ir nukreiptų jį į vartus. 14 minutę pavojingą ataką surengė ir šeimininkai, tačiau Edwinas van der Saras apgynė savo vartus.

31 minutę buvo pelnytas ir pirmasis įvartis - Wayne'as Rooney perdavė kamuolį į baudos aikštelę Wesui Brownui, kuris galva nukreipė jį vartus, nors "Blackburn" vartininko Jasono Browno nuomone prieš jį buvo prasižengta, tačiau teisėjas pražangos neužfiksavo.

63 minutę krito ir antrasis mačo įvartis - prasiveržęs dešiniuoju kraštu Cristiano Ronaldo pamatė į baudos aikštelę įkertantį Wayne'ą Rooney, perdavė jam kamuolį ir anglas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką J.Browną.

Vos po dešimties minučių tas pats W.Rooney galėjo įmušti ir antrajį savo įvartį mače, tačiau jo smūgis praskriejo virš vartų. 74 minutę Dimitaras Berbatovas taip pat galėjo įmušti, tačiau šįsyk "Blackburn" ekipos vartininkas sužaidė patikimai ir apgynė savo vartus.

Per likusį laiką nei vienai iš komandų įvarčio pelnyti nepavyko, tad teisėjo švilpukas užfiksavo "Man Utd" pergalę rezultatu 2-0.

Sunkią pergalę iškovojo "Middlesbrough" klubas, kuris svečiuose tik po 89 minutę pelnyto Jeremio Aliadiere įvarčio 1-0 palaužė "Wigan".

Pergalę minimaliu rezultatu šventė ir "W.B.A" ekipa. Ji namuose dėka Romano Bednaro įvarčio 1-0 įveikė "Fulham" komandą.

Visi rezultatai:

"Sunderland" 1-1 Londono "Arsenal"
86' [1-0] G. Leadbitter
90' [1-1] C.Fabregas

"W.B.A" 1-0 Londono "Fulham"
61' [1-0] R. Bednar

"Wigan" 0-1 "Middlesbrough"
89' [0-1] J.Aliadiere

"Blackburn" 0-2 "Man Utd"
30' [0-1 W.Brown
64' [0-2] W.Rooney