"Premier" lygoje - triuškinantys rezultatai © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios III turo rungtynės, o viena dvikova tebevyksta iki šiol.

Pirmąją ir kiek netikėtai triuškinančią pergalę šį sezoną iškovojo "Portsmouth" vienuolikė, išvykoje net 3-0 nokautavusi dėl vietos pirmajame penketuke nuolatos besivaržančią, tačiau jau antrą kartą savų žiūrovų akivaizdoje suklupusią Liverpulio "Everton" ekipą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus 12 minučių, kuomet po Peterio Croucho perdavimo galva techniškai apsisukęs kamuolį į tinklą pasiuntė puolėjas Jermaine'as Defoe.

Nors netrukus "Everton" vartininkas Timas Howardas turėjo atremti dar vieną pirmojo įvarčio autoriaus bandymą, šeimininkai perėmė iniciatyvą bei turėjo progų išlyginti santykį, tačiau nei Mikeliui Artetai, nei Yakubu pasižymėti nepavyko.

Neįmuši tu, įmuša tau. Ši taisyklė eilinį kartą pasitvirtino 40 minutę, kuomet "Portsmouth" padvigubino pranašumą - Defoe ir Glenas Johnsonas sužaidė sienele, po kurios pastarasis atsidūrė patogioje padėtyje ir antrą kartą nuginklavo Howardą.

Tuoj po didžiosios pertraukos "Everton" turėjo puikią galimybę sušvelninti santykį, bet Yakubu muštą 11 metrų baudinį atrėmė Davidas Jamesas.

Liverpuliečiai turėjo akivaizdų teritorinį pranašumą, tačiau 69 minutę krito ir trečiasis įvartis į jų vartus - po Defoe smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, o pirmasis prie jo suskubęs Peteris Crouchas nesuklydo - 3-0.

Įtikinamą pergalę šventė Londono "Arsenal". 'Kanonieriai' namie 3-0 įveikė "Newcastle".

Puikai pradėję mačą Arsene'o Wengero auklėtiniai į priekį įsiveržė jau 18 minutę, kuomet gynėjui ranka lietus kamuolį baudos aikštelėje teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Robinas van Persie.

Nepaisant to, jog po šio įvarčio "Newcastle" išlygino žaidimą ir surengė keletą pavojingų atakų, van Persie besibaigiant pirmajam kėliniui galingu šūviu iš 8 metrų padvigubino skirtumą, pasižymėdamas po puikaus Emmanuelio Eboue perdavimo kulniuku.

Antrajame kėlinyje šeimininkų pranašumą įtvirtino trečią kartą Shay'ų Giveną nuginklavęs Denilsonas, o likęs dvikovos laikas tebuvo formalumas.

Po pergalės ir lygiųjų pirmose rungtynėse skaudų smūgį patyrė lygos naujokė "Hull" ekipa, kurią jos pačios sirgalių akivaizdoje net 5-0 sudaužė "Wigan".

Du įvarčius nugalėtojams pelnė egiptietis Amras Zaki, "Premier" lygoje iš viso pasižymėjęs jau triskart.

"Bolton" 0 - 0 "West Bromwich Albion"

Liverpulio "Everton" 0 - 3 "Portsmouth"
12' [0 - 1] Jermain Defoe
40' [0 - 2] Glen Johnson
68' [0 - 3] Peter Crouch

47' Yakubu ("Everton") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hull" 0 - 5 "Wigan"
5' [0 - 1] Samuel Ricketts (į savus vartus)
13' [0 - 2] Luis Antonio Valencia
63' [0 - 3] Amr Zaki
68' [0 - 4] Emile Heskey
81' [0 - 5] Amr Zaki

Londono "West Ham" 4 - 1 "Blackburn"
12' [1 - 0] Calumn Devenport
20' [2 - 0] Christopher Samba (į savus vartus)
22' [2 - 1] Jason Roberts
90' [3 - 1] Craig Bellamy
90' [4 - 1] Carlton Cole

47' Jason Roberts ("Blackburn") nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono "Arsenal" 3 - 0 "Newcastle"
18' [1 - 0] Robin van Persie (iš 11 m. baudinio)
41' [2 - 0] Robin van Persie
59' [3 - 0] Denilson

"Middlesbrough" 2 - 1 "Stoke"
37' [1 - 0] Alfonso Alves
71' [1 - 1] Justin Hoyte (į savus vartus)
85' [2 - 1] Tuncay

36' iš aikštės pašalintas Amdy Faye ("Stoke")
63' Stewart Downing ("Middlesbrough") nerealizavo 11 m. baudinio