"Premier" lygoje - trys lygiosios bei "Swansea" ir "West Brom" pergalės (VIDEO)

17 valandą Lietuvos laiku naujajame Anglijos "Premier" lygos sezone buvo sužaistos dar penkerios rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova Liverpulyje, kur savo žiūrovų palaikomame stadione "Everton" susigrūmė su Londono "Tottenham". Po atkaklios ir progų kupinos dvikovos komandos išsiskyrė taikiu rezultatu.

5-ąją minutę klastingu baudos smūgiu šeimininkus į priekį išvedė Rossas Barkley, tačiau 59-ąją minutę Erikas Lamela smūgiu galva atstatė rungtynių pusiausvyrą. Be traumuoto Hugo Lloriso nuo pirmojo kėlinio pabaigos besivertusi "Spurs" mačo pabaigoje galėjo pelnyti ir antrąjį įvartį, tačiau patikimai vartus saugojo "irisų" vartininkas.

Kitose rungtynėse pergalės pasiekė du klubai. "Swansea City" pačioje rungtynių pabaigoje palaužė lygos debiutantus "Burnley", o "West Brom" po Rondono įvarčio šventė pergalę prieš vasarą išlaidavusią "Crystal Palace" ekipą.

Likę du susitikimai baigėsi identišku rezultatu - 1:1. "Stoke City" lygiosiomis sužaidė su "Middlesbrough", "Southampton" - su "Watford".

"Everton" 1 - 1 "Tottenham"
5' [1 - 0] R. Barkley
59' [1 - 1] E. Lamela

"Burnley" 0 - 1 "Swansea City"
82' [0 - 1] L. Fer

"Crystal Palace" 0 - 1 "West Brom"
74' [0 - 1] S. Rondon

"Middlesbrough" 1 - 1 "Stoke City"
11' [1 - 0] A. Negredo
67' [1 - 1] X. Shaqiri

"Southampton" 1 - 1 "Watford"
9' [0 - 1] E. Capoue
58' [1 - 1] N. Redmond
76' B. Watson ("Watford") pašalintas iš aikštės