"Premier" lygos lyderių dvikovoje triumfavo "Chelsea" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje, "Old Trafford" stadione, susitiko dvi čempionate pirmaujančios ekipos - "Man Utd" ir Londono "Chelsea". Pergalę po atkaklios kovos rezultatu 2-1 iškovojo svečiai.

"Man Utd" 1 - 2 Londono "Chelsea"
20' [0 - 1] Joe Cole
79' [0 - 2] Didier Drogba
81' [1 - 2] Federico Macheda

Pirmieji pasižymėjo "mėlynieji" - 20 minutę po Florento Malouda perdavimo kamuolį į Edwino van der Saro ginamų vartų tinklą technišku smūgiu pasiuntė Joe Cole'as.

79 mačo minutę Carlo Ancelotti auklėtiniai padvigubino rezultatą, kai vienas prieš vartininką iššokęs Didieras Drogba pelnė antrąjį komandos įvartį. Verta pastebėti, kad Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjas buvo akivaizdžioje nuošalėje, kurios šoninis teisėjas neužfiksavo.

Po dviejų minučių Federico Macheda sušvelnino rezultatą, tačiau į lemiamą šturmą pakilę "raudonieji velniai" lygiųjų išplėšti nesugebėjo.

Po šios pergalės "Chelsea" klubas pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.