"Premier" lygos starte - septynių įvarčių trileris ir "Arsenal" pergalė (VIDEO)

Penktadienį vėlai vakare Lietuvos laiku startavo 2017-18 metų Anglijos "Premier" lygos sezonas.

"Emirates" stadione ginklus tarpusavyje pirmoje naujojo sezono dvikovoje surėmė Londono "Arsenal" prieš "Leicester City". Startas - nenuvylė: žiūrovai išvydo net septynis įvarčius ir dramatišką Arsene'o Wengero vadovaujamos ekipos pergalę.

Pirmasis naujojo sezono įvartis buvo pasiektas jau 2-ąją rungtynių minutę - po Mohamedo Elneny aukšto perdavimo galvą kamuolį į vartus pasiuntė "kanonierių" naujokas Alexandre'as Lacazette'as.

Atrodė, kad Šiaurės Londono komanda itin užtikrintai pradėjusi rungtynes taip lengvai pranašumo neiššvaistys, tačiau jau vos po trijų minučių Shinji Okazaki po standartinės situacijos rezultatą išlygino.

Lyg to būtų negana, 29-ąją minutę Jamie Vardy svečius iš Lesterio išvedė į priekį. "Arsenal" visą pusvalandį buvo sutrikęs, tačiau vėliau atsigavo ir pradėjo spausti varžovus.

Itin svarbų išlyginamąjį įvartį prieš pat pertrauką pasiekė Danny Welbeckas. Komandos į rūbinę žygiavo rezultatui esant 2-2, todėl antrasis kėlinys žadėjo dar aršesnę kovą.

Kitos 45 minutės "Leicester" futbolininkams prasidėjo sėkmingai - 56-ąją minutę Jamie Vardy visiškai nedengiamas nuginklavo Petrą Čechą po Riyado Mahrezo pakelto kampinio.

Dar kartą įsiveržę į priekį "Leicester" atsitraukė į gynybą ir atsimušinėjo nuo "Arsenal" pavojingų išpuolių. A. Wegeras atliko du svarbius keitimus - aikštėje pasirodė Oliveris Giroud ir Aaronas Ramsey.

Kaip paaiškėjo vėliau, abu keitimai atnešė pergalę "Arsenal" komandai. 83-ąją minutę po meistriško Granito Xhaka perdavimo rezultatą išlygino A. Ramsey, o vos po dviejų minučių O. Giroud galva smūgiu nuo kampinio išplėšė dramatišką pergalę "kanonieriams".

Per likusį laiką "lapės" išsigelbėti nesugebėjo, todėl "Arsenal" įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą. Rytoj Anglijoje bus sužaistos dar septynerios naujojo sezono rungtynės.

"Arsenal" 4 - 3 "Leicester"
2' [1 - 0] A. Lacazette
5' [1 - 1] S. Okazaki
29' [1 - 2] J. Vardy
45+2' [2 - 2] D. Welbeck
56' [2 - 3] J. Vardy
83' [3 - 3] A. Ramsey
85' [4 - 3] O. Giroud