„Premier“ lygos treneriai pasisakė apie VAR problemas © PA nuotr.

Po skandalingų praeitos savaitės „Tottenham“ ir „Liverpool“ rungtynių VAR tema vis dar išlieka labai opi.

Prieš naują „Premier“ lygos turą garsiausi treneriai buvo paklausti apie naujasias technologijas.

„Manchester City“ treneris Pepas Guardiola į situaciją žvelgia ramiai: „Tai buvo klaida, reikia šią tiesą priimti. Žmonės daro klaidas, o VAR yra tam, kad šių klaidų kiekį sumažintų. Tikėkimės, kad situacija pagerės.“

„Tottenham“ strategas Ange Postecoglou pasiūlė du būdus spręsti problemas. Vienas iš jų – teisėjui, sėdinčiam už VAR monitoriaus nesivadovauti įprastų terminų, o tiesiog, pavyzdžiui, sakyti: „Liverpool“ įvartis“. Tokiu atveju būtų išvengtas praeitos savaitės nesusipratimas. 

Kitas australo pasiūlymas – išvis panaikinti VAR: „Dabartinėje situacijoje VAR išvis panaikinčiau. Nemanau, kad naujosios technologijos yra pasiruošusios mūsų žaidimui.

Nieko neturiu tik prieš vartų linijos technologiją, tai yra nesvarstytina. Mums atrodo, kad VAR panaikins klaidas, tačiau kuo toliau tuo gali būti tik blogiau“, – kalbėjo „Tottenham“ vairininkas.

„Chelsea“ vyr. treneris Mauricio Pochettino VAR sulygino su automobiliu: „Automobiliu pasitikiu, tačiau vairuotojas... tai yra didžioji problema.“

Praeitą savaitę „Liverpool“ buvo nepatenkinti dėl trijų epizodų: Diogo Jotos raudonos kortelės, neįskaityto Diazo įvarčio bei Curtiso Joneso išvarymo. Pirmieji du epizodai viešai buvo pripažinti kaip klaidos, o Joneso raudonos kortelės apeliacija buvo atmesta. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB