"Milan" išsaugojo persvarą © Eurofootball.lt
Dvejose šeštadienio "Serie-A" rungtynėse abu susitikimai baigėsi rezultatais 2-1. Lyderis "Milan" išvykoje įveikė "Siena", o "Lecce" namuose rungtynėms einant į pabaigą iškovojo pergalę prieš "Udinese". Abiejose rungtynėse neapseita be raudonų kortelių.

"%c00080" - "%c00062" 1 - 2
26' %p01111 (0 - 1)
38' %p00997 (1 - 1)
79' %p01120 (1 - 2)
78' iš aikštės pašalintas %p00987

"Milan" išsiveržė į priekį 26-ą minutę, kai Rui Costos smūgį atmušė vartininkas Fortinas, bet Shevchenko laiku prišoko ir pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus.
Po dvylikos minučių Chiesos baudos smūgis pataikė Shevchenko į alkūnę ir teisėjas skyrė 11m. baudinį. Chiesa smūgiavo tiksliai ir išlygino rezultatą.
Svečiai pradėjo antrą kėlinį sėkmingai, tačiau negalėjo išnaudoti progų. Likus žaisti 12 minučių - antrą geltoną kortelę gavo Vergassola, ir "Siena" liko dešimtyje. Tai buvo lemiamas momentas, nes po minutės pakėlus kampinį Borriello smūgiavo link vartų, ir Kaka griūdamas galva įmušė pergalingą įvartį.
"Milan" išsaugoja persvarą ir artėja prie "Scudetto".

"%c00061" - "%c00063" 2 - 1
23' %p01815 (0 - 1)
45' %p01927 (1 - 1)
85' %p01935 (2 - 1)
45' iš aikštės pašalintas %p01812

Sužaidus tik dvi minutės rungtynės buvo sustabdytos, nes namų komandos fanai primėtė dūminių bombų ir matomumas tapo labai prastas.
Vis dėlto rungtynės vėliau buvo tęsiamos ir Martinas Jorgensenas 22-ą minutę pasinaudojęs atšokusiu kamuoliu pasiuntė kamuolį į tinklą.
Kėlinio pabaigoje "Lecce" spaudimas atsipirko kai po Tonetto perdavimo Casetti išlygino rezultatą. Dėl stabdymo rungtynių pradžioje buvo pridėtos 8 minutės, ir paskutinę minutę "Udinese" padėtis pablogėjo, kai Pinzi buvo pašalintas iš aikštės.
Rungtynės buvo atviros ir antrojo kėlinio pradžioje abi komandos turėjo nemažai progų. "Lecce" siekė pergalės ir treneris Delio Rossi 63 minutę išleido trečią puolėją. Tai buvo teisingas sprendimas, nes jo komanda ilgą laiką spaudusi varžovus, likus penkioms minutėms įmušė įvartį: vartininkas De Sanctis atmušė Bojinovo ir Giacomazzio smūgius, bet nieko nebegalėjo padėti kai kamuolys atšoko Chevantonui.
Šis įvartis buvo toks svarbus, kad džiaugdamasis Delio Rossi net susižeidė kulkšnį.
"Lecce" iškovojo labai svarbius taškus ir atitolo nuo autsaiderių ketverto.