Konferencijų lygoje „Nordsjaelland“ sutrypė „Fenerbahce“ klubą, o  „Aston Villa“ pasiekė kerštą © SOCCER-EUROPACONF-AVA-WAR/REPORT

UEFA Europos Konferencijų lygos H grupėje Farumo „Nordsjaelland“ netikėtai rezultatu net 6:1 nepaliko jokių vilčių Stambulo „Fenerbahce“ klubui.

Šioje grupėje net 3 ekipos iki paskutinių rungtynių varžosi dėl vietos kitame etape. Pergalę iškovojęs„Nordsjaelland“ pakilo į 1-ąją grupės vietą, bet vos tašku lenkia tiek Razgrado „Ludogorets“, tiek ir Stambulo „Fenerbahce“.

Kitas šios grupės rezultatas: Trnavos „Spartak“ 1:2 Razgrado „Ludogorets“.

Kitose rungtynėse Birmingamo „Aston Villa“ rezultatu 2:1 atkeršijo Varšuvos „Legia“ klubui.

Nugalėtojus vos 4-ąją minutę į priekį išvedė Moussa Diaby. Tuo tarpu 20-ąją minutę albanas Ernestas Muci išlygino rezultatą.

Antrojo kėlinio 59-ąją minutę Alexas Moreno vėl išvedė anglų klubą į priekį. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas šių rungtynių įvartis.

Po šios pergalės Birmingamo „Aston Villa“ įsitvirtino 1-oje grupės vietoje.