Prieš akistatą su Anglijos čempionais "Bayern" persekioja traumos

Miuncheno „Bayern“ klubas prieš šį trečiadienį įvyksiančias pirmąsias UEFA Čempionų lygos rungtynes yra priverstas spręsti iškilusias problemas dėl traumų bei fizinio pasirengimo.

Neaišku, ar aikštelėje galės pasirodyti Arjenas Robbenas, dėl kelio problemų praleidęs sekmadienio treniruotę. Kitas krašto žaidėjas Franckas Ribery šeštadienį sužaidė pirmąjį šio sezono mačą tik pasirodęs po keitimo. Tai rodo, jog prancūzas taip pat nėra optimalios formos.

Neseniai po traumos, dėl kurios negalėjo žaisti net 20 mėnesių, atsigavęs gynėjas Holgeris Badstuberis vėl susižeidė. 25-erių vokiečiui įplyšo šlaunies raumens sausgyslė ir jam prireiks operacijos.

„Bayern“ geriausios sportinės formos dar toli gražu nėra įgavęs, nes ne vienas ekipos futbolininkas dar jaučia nuovargį po pasaulio čempionato. Taip pat, be minėtųjų dviejų, traumas priversti gydytis Thiago Alcantara, Bastianas Schweinsteigeris ir Rafinha.

Praėjusį sezoną bavarai su „Manchester City“ klubu susitiko panašioje stadijoje. „Bayern“ puolimas tuomet atrodė statiškas ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Mes žinome, jog prieš Man City turėsime žaisti geriau,“ sakė komandos kapitonas Philippas Lahmas. „Tai yra aukščiausio lygio klubas, jie – Anglijos čempionai, o mes norime gerai pradėti turnyrą. Tačiau dar šiek tiek nepataikome į ritmą.“

Mančesterio ekipa sezono su trenksmu taip pat nepradėjo. Manuelio Pellegrini auklėtiniai per pirmąsias keturias lygos rungtynes surinko 7 taškus. Tiesa, paties stratego „Allianz Arenoje“ nebus, kadangi dėl teisėjų kritikos po rungtynių prieš „Barcelona“ čilietis turi atlikti bausmę. Taip pat, svečiams teks verstis ir be suspenduoto gynėjo Pablo Zabaleta.