Prieš rungtynes su "Žalgiriu" kazachai draskė vartų tinklą vietinėje lygoje (atnaujintas VIDEO)

Penktadienį „Astana“ sužaidė paskutiniąsias rungtynes prieš trečiadienio mačą Vilniuje su „Žalgiriu“. Būsimoji žalgiriečių varžovė 5:1 (3:1) laimėjo aukščiausiosios Kazachstano lygos XX turo dvikovą svečiuose su Oralo „Akžajyk“.

Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tolimu smūgiu po rikošeto pasižymėjo Azatas Nurgalievas (1:0), kurio smūgiuotas kamuolys net pralindo pro vartų tinklą.

„Akžajyk“ nepasimetė ir 20-ąją minutę rezultatą išlygino. Sumaištimi po kampinio pasinaudojo Predragas Govedarica (1:1).

Vėliau įvarčius mušė „Astana“. 22-ąją minutę kamuolį į vartų kampą nukreipė Junioras Kabananga (2:1). 44-ąją stipriu smūgiu iš toli pasižymėjo Askhatas Tagybergenas (3:1). 64-ąją grubia varžovų klaida pasinaudojo Serikžanas Mužikovas (4:1). 91-ąją galva kamuolį į vartus nukreipė A. Nurgalievas (5:1).

„Astana“ šią savaitę laimėjo antrąsias rungtynes. Astaniečiai antradienį namie 1:0 nugalėjo Kokšetau „Okžetpes“.

Astanos komanda (50 taškų) tvirtai pirmauja Kazachstano lygoje. Būsimieji „Žalgirio“ varžovai rungtynėmis mažiau sužaidusią Georgo Freidgeimo Pavlodaro „Irtyš“ lenkia 12 taškų. „Akžajyk“ (11 tšk) – paskutinė, 12-a.

„Žalgiris“ Kazachstano komandą priims trečiadienį, 20 valandą.