Priešpaskutinėse J. Kloppo rungtynėse „Anfield“ stadione – „Liverpool“ pergalė prieš „Tottenham“ © PA nuotr.

„Liverpool“ pradeda išlydėti Jurgeną Kloppą į naują gyvenimo iššūkį.

Namuose „raudonieji“ 4:2 įveikė „Tottenham“ vienuolikę.

Svečiai iš Londono prastai sužaidė pirmąjį kėlinį, po kurio atsilikinėjo dviem įvarčiais. Šeimininkų gretose pasižymėjo Mohamedas Salah bei Andy Robertsonas.

Cody Gakpo ir Harvey Eliottas antrojo kėlinio pradžioje rezultatą pavertė nepadoriu (4:0), bet Son heung-Mino ir Richarlisono įvarčiai sušvelnino rezultatą. Po to „Tottenham“ dar turėjo kelias progas išvis grąžinti intrigą į mačą, bet šansai buvo paleisti vėjais.

„Tottenham“ nepasinaudojo „Aston Villa“ suklupimu, o „Liverpool“ po šiandienos užsitikrino bent 3 vietą „Premier“ lygoje.