Prisvilęs E.Jankausko debiutas: įprastai žaidę lietuviai nusileido rumunams (FOTO, VIDEO)

Trečiadienį Džurdžu mieste susikovė Lietuvos ir Rumunijos rinktinės.

Tai buvo pirmosios nacionalinės ekipos trenerio Edgaro Jankausko rungtynės naujajame poste.

Rumunai - itin nepalankūs varžovai lietuviams. Per iki šiol sužaistas devynerias rungtynes "Karpatų brazilai" pergalę buvo šventę net 8 sykius. Vienintelį kartą mūsų šalies atstovai priešininkus įveikė svečiuose (3:0).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Zubas; Andriuškevičius, Girdvainis, G. Freidgeimas, Vaitkūnas; Lukša, Slivka, Žulpa, Petravičius; Černych; Spalvis.

Atsargoje: Černiauskas, Šetkus, L. Klimavičius, D.Česnauskis, Mikuckis, Borovskij, Mikoliūnas, Panka, Kuklys, Veliulis, Verbickas, Matulevičius.

Rumunijos rinktinė: Pantilimon; Măţel, Chiricheş, Moţi, St. Filip; Pintilii, Sânmărtean; Torje, B. Stancu, Fl. Tănase; Rusescu.

Atsargoje: Tătăruşanu, S. Lung, Hoban, Ad. Popa, Fl. Andone, N. Stanciu, Keşeru, Ropotan, V. Găman, Hora, Dr. Grigore, Săpunaru, A. Ivan, Toşca

Susitikimo pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo aikštės šeimininkai, o lietuviai bandė atidžiai gintis.

12-ąją minutę rumunai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

31-ąją minutę B.Stancu vos neiššoko vienas prieš E.Zubą, tačiau paskutinę akimirką greitam išpuoliui sutrukdė kamuolį iš po varžovo kojų išmušęs G.Freidgeimas.

Kėlinio pabaigoje lietuviai taip pat parodė, kad gali kelti grėsmę rumunų vartams. F.Černychas privertė aikštės šeimininkus prasižengti visai šalia baudos aikštelės ribų, o pavojingą L.Spalvio smūgį atrėmė Pantilimonas.

Atsitokėję rumunai surengė svečių vartų apgultį, tačiau E.Zubo nuginkluoti nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė - lietuviai varžovų vartams negrasino, o reti išpuoliai pasibaigdavo dar tolokai nuo baudos aikštelės ribų.

64-ąją minutę rumunai pasiekė savo - N.Stanciu tolimu bei stipriu smūgiu nepaliko šansų E.Zubui.

Iki susitikimo pabaigos situacija nepasikeitė - lietuviai nerengė lemiamo varžovų vartų šturmo ir paliko aikštę įsirašę dar vieną nesėkmę.

1:0.

Posted by Sportalas.com on Wednesday, March 23, 2016

Rumunija - Lietuva 1 - 0

64' N.Stanciu [1 - 0]