Progas švaistęs "Žalgiris" nenusileido "Astana" (VIDEO)

Vienintelis iš Lietuvos klubų Europoje likęs Vilniaus "Žalgiris" pradėjo kovas UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose.

Sostinės komanda žaidė solidžiau ir sukūrė bent dvi realias progas pelnyti įvartį, tačiau jų neišnaudojo ir susitikimą su "Astana" ekipa iš Kazachstano baigė lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė atsargiai ir bandė išsiaiškinti stipriąsias varžovo puses.

4-ąją min. žalgirietis Blagojevičius pabandė laimę iš toli, bet kamuolys skriejo šalia vartų.

21-ąją min. V.Lukša stengėsi surasti baudos aikštelėje komandos draugą, bet aukštas perdavimas nuskriejo į tribūnas.

Kėlinio pabaigoje suaktyvėjo tiek "Žalgiris", tiek "Astana". Iš pradžių S.Mikoliūnas lyg ant lėkstutės padėjo kamuolį baudos aikštelėje L.Pilibaičiui, bet smūgis galva buvo nestiprus ir Eričius lengvai sugavo kamuolį.

38-ąją min. Nazarbajevas smūgiavo iš toli - Klevinskas buvo savo vietoje.

42-ąją min. "Astana" vartininkas Eričius smūgiuodamas kamuolį grubiai suklydo, bet lietuviai nesugebėjo pasinaudoti galimybe.

Po minutės Mužikovas turėjo šansą, bet mušė virš vartų.

57-ąją min. puikiai po kampinio smūgiavo Blagojevičius, Erčius vėl buvo priverstas demonstruoti meistriškumą.

76-ąją min. Kaludjerovičius galva numetė kamuolį po keitimo pasirodžiusiam Elivelto, pastarasis net nusiuntė kamuolį į vartų tinklą, bet teisėjas užfiksavo nuošalę.

Po kelių akimirkų "Žalgiris" surengė gražią ataką - atliko virtinę tikslių perdavimų ir paskutinį smūgį atlikęs Slijngardas pataikė į virpstą.

"Astana" atsakė dviem pavojingais Twumasi ir Shitovo bandymais iš toli, bet Klevinskas apsigynė.

86-ąją min. aikštės šeimininkai sukūrė bene realiausią galimybę pasižymėti - greitos atakos metu Kaludjerovičius iššoko vienas prieš Eričių, tačiau nei jis, nei dar kartą bandęs Kuklys auksine galimybe nepasinaudojo.

Atsakomasis komandų mačas bus sužaistas po savaitės Kazachstane.

Startinės sudėtys:

"Žalgiris": Klevinskas; Slijngard, Klimavičius, Mbodj, Vaitkūnas; Blagojevič, Kuklys, Mikoliūnas, Lukša; Kaludjerovič, Pilibaitis.

"Astana": Eric; Shitov, Aničič, Logvinenko, Shomko; Canas, Maksimovič; Ibraimi, Muzhikov, Twumasi; Nuserbayev.