"Monac o" ir Kroatijos rinktinės puolėjas Dado Pršo (%p00932) kitą sezoną atstovaus Glazgo "%c00121" klubui.

Škotų klubas oficialiai pranešė, kad 29-metis žaidėjas su "Rangers" pasirašys trijų metų kontraktą. Šį sezoną Pršo buvo vienas atradimų Čempionų lygoje, ir įmušęs 7 įvarčius padėjo Prancūzijos komandai pasiekti turnyro finalą. Bet žaidėjo sutartis su "%c00036" galioja tik iki sezono pabaigos, ir kiti klubai jam galėjo siūlyti savo sąlygas. Anglų "%c00050" jau buvo praktiškai susitarę su kroatu, bet visgi vėliau jis nutarė žaisti Škotijoje.

Papildyta

Prso, aiškindamas kodėl jis pasirinko "Rangers", sakė, kad Glazgo klubas labai pasistengė norėdami jį palenkti savo pusėn: "Kai aš pamačiau, kaip jie elgėsi buvau pakerėtas. Jie davė man privatų lėktuvą ir nepakartojamai stengėsi, kad jausčiausi laukiamas. Iš karto susidariau gerą nuomonę apię treneri Aleksą McLeishą. Tai buvo tikrai įspūdinga. Aš pereinu į puikų klubą ir esu labai labai laimingas."

Žaidėjas taip pat pripažino, kad paliko Prancūziją dėl finansinių priežaščių: "Nuoširdžiai galvojau, kad liksiu su "Monaco", bet jie negalėjo varžytis. Yra per daug finansinių problemų ir aš negalėjau amžinai laukti. Norėjau, jog viskas būtų aišku prieš man išvykstant į Euro-2004."

[Papildyta]

Ekipos treneris Aleksas McLeishas džiaugėsi nauju pirkiniu: "Aš labai laimingas, kad turėsiu tokio kalibro žaidėją. Šį sezoną stebėjau Pršo daug kartų. Jis žaidžia labai tiesiai kaip puolėjas ir būna reikiamoje vietoje reikiamu laiku, o mums kaip tik to ir reikia."

"Rangers" klubas šį sezoną liko be titulų ir aktyviai ieško pastiprinimo kitiems metams. Be Pršo, kitą sezoną Glazge žais ir Marvinas Andrewsas (Marvin Andrews) bei Jeanas Boumsongas (%p00265).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos