PSG - be 5 minučių Prancūzijos čempionas: "Lyon" buvo sutriuškintas "Caen"

Šiandien sužaisti šeši 36-ojo "Ligue 1" turo susitikimai, tačiau svarbiausias, kuriame buvo beveik nuspręstas čempionų titulo likimas, įvyko tarp "Caen" ir "Lyon".

Išvykoje rungtyniavę Huberto Fournier auklėtiniai patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 3-0 bei praktiškai palaidojo viltis laimėti čempionato aukso, nes vakar "Paris Saint-Germain" savo varžovus sutriuškino net 6-0 ir likus dviem turams jau turi šešių taškų pranašumą.

"Lyon" duobkasiu pirmojo kėlinio pabaigoje tapo Nicolas Benezet, o rungtynių pabaigoje pergalę dar įtvirtino Privatas Sloanas.

Kitame susitikime vilčių iškovoti kelialapį į UEFA Europos lygą neprarandantis "Bordeaux" pasiekė svarbią pergalę rezultatu 2-1 įveikdamas "Nantes" klubą. Willy Sagnolio kariauna po Jordano Veretouto realizuoto 11 metrų baudinio sužaidus 15 minučių atsilikinėjo, bet prabėgus dar penkioms pats tiksliu baudiniu atsakė Diego Rolanas, kuris 69-ąją minutę sugebėjo įmušti ir pergalingą įvartį.

"Caen" 3 - 0 "Lyon"
[1-0] 41' Nicolas Benezet
[2-0] 44' Nicolas Benezet
[3-0] 85' Sloan Privat

"Bordeaux" 2 - 1 "Nantes"
[0-1] 15' Jordan Veretout (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 20' Diego Rolan (iš 11 metrų baudinio)

"Rennes" 0 - 1 "Bastia"
43' Francois Kamano ("Bastia") pašalintas iš aikštės
67' Paul-Georges Ntep De Madiba ("Rennes") nerealizavo 11 metrų baudinio

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>