PSG griūtis tęsiasi: paryžiečiai išvykoje buvo sutriuškinti „Monaco“ ekipos © JumpStory nuotr.

PSG griūtis, po fiasko Čempionų lygoje, ir toliau tęsiasi.

Praeitą savaitę namų stadione bent 5 komandos žaidėjai buvo nušvilpti savų fanų, o šiandien Mauricio Pochettino auklėtiniai 0:3 išvykoje buvo sutriuškinti „AS Monaco“ futbolininkų.

Nuo pat rungtynių pradžios PSG demonstravo neužtikrintą futbolą, o 25-ąją minutę „monegaskus“ į priekį išvedė Wissamas Benas Yedderas.

Antrajame kėlinyje, 68-ąją minutę rezultatą padvigubino Kevinas Vollandas, o 84-ąją minutę paskutinę vinį į PSG karstą įkalė tas pats W. Benas Yedderas, pelnęs „dublį“ šiame mače.

Paryžiaus ekipa toliau užtikrintai pirmauja „Ligue 1“ pirmenybėse, tačiau sezono pabaiga turėtų būti jiems nelengva dėl atmosferos komandoje, nors komanda viena koja jau yra lygos čempionai.

„AS Monaco“ iškovojo svarbią pergalę, kuri nuims šiek tiek spaudimo nuo komandos trenerio bei futbolininkų po prastų rezultatų tiek vietinėse pirmenybėse, tiek Europos lygoje.