PSG ir "Bordeaux" - Prancūzijos lygos taurės pusfinalyje

Šį vakarą dviejuose intriguojančiuose mačuose paaiškėjo paskutinieji "Coupe de la Ligue" pusfinalio dalyviai.

"Bordeaux" ekipa bilietą į kitą etapą iškovojo po atkaklios akistatos su "Guingamp", kurioje po Sloano Privato įvarčio 11-ąją minutę jai teko atslikinėti. Tiesa, neilgai trukus rezultatą išlygino Francois Kamano, o dar pirmajame kėlinyje Bordo futbolininkus į priekį išvedė Jeremy Toulalanas.

Geriau Jocelyno Gouvernneco auklėtiniams sekėsi ir po pertraukos, nes 65-ąją minutę persvarą padvigubino Gaetanas Laborde'as. Mačo pabaigoje Nicolas Benezet dar buvo suteikęs viltį ir "Guingamp" vienuolikei, tačiau jis baigėsi rezultatu 3-2.

Kitame susitikime praėjusį sezoną lygos taurę iškovojęs "Paris Saint-Germain" nugalėjo "Metz" futbolininkus. Įdomu, jog čia abu įvarčius paryžiečiams pelnė vidurio gynėjas Thiago Silva. Brazilas abu tikslius smūgius atliko po kampinių.

"Bordeaux" 3 - 2 "Guingamp"

"Paris Saint-Germain" 2 - 0 "Metz"