PSG - ir vėl "Ligue 1" viršūnėje, o "Monaco" išleido pergalę prieš "Rennes"

Šį vakarą sužaisti šeši 33-ojo Prancūzijos čempionato turo mačai.

Anksčiausiai vykusiose rungtynėse lyderio poziciją susigrąžino bei po nesėkmės UEFA Čempionų lygoje reabilitavosi "Paris Saint-Germain". Nugalėtojų titulą ginantys paryžiečiai svečiuose rezultatu 3-1 privertė pasiduoti "Nice" vienuolikę.

Iš pradžių pirmojo kėlinio pabaigoje svečius į priekį išvedė Javieras Pastore, tačiau dar iki pertraukos lygybę suspėjo atstatyti anksčiau PSG rungtyniavęs Mathieu Bodmeras.

Antrojoje susitikimo dalyje Laurento Blanco auklėtiniai visgi įrodė savo pranašumą bei dar vieno Pastore ir Edinsono Cavani realizuoto 11 metrų baudinio dėka išsivežė pergalę rezultatu 3-1.

Kiek vėliau į kovą su "Rennes" stojo trečiąją vietą užimantys "Monaco" futbolininkai. Leonardo Jardimo auklėtiniai turėjo puikią progą sustiprinti pozicijas kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą, nes vakar pralaimėjo "Marseille", bet pačioje rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš rankų.

28-ąją minutę minimalią persvarą Monako ekipai buvo suteikęs Bernardo Silva, tačiau ją 87-ąją minutę nubraukė Mahamadou Habibas Habibou.

"Nice" 1 - 3 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 40' Javier Pastore
[1-1] 45' Mathieu Bodmer
[1-2] 63' Javier Pastore
[1-3] 69' Edinson Cavani (iš 11 metrų baudinio)

[0-1] 28' Martin Braithwaite
86' Jacques Francois Moubandje ("Toulouse") pašalintas iš aikštės

"Metz" 3 - 1 "Lens"
[1-0] 13' Florent Malouda
[2-0] 57' Bouna Sarr (iš 11 metrų baudinio)

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>