PSG išvykoje sutriuškino „Montpellier“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“, išvykoje, rezultatu 4:0 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.

Paryžiečiai visus klausimus rungtynėse išsprendė dar pirmąjame kėlinyje. Jau 6 rungtynių minutę po Kyliano Mbappe rezultatyvaus perdavimo, puikiu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą Lionelis Messi savo komandą į priekį išvedė Lionelis Messi.

20 minutę argentinietis į savo sąskaitą įsirašė dublį. Po dar vieno Kyliano Mbappe rezultatyvaus perdavimo, puolėjas vienas prieš vieną nepaliko šansų oponentų vartininkui Dimitry Bertaudui.

Vos už šešių minučių Angelis di Maria pelnė trečiąjį savo ekipos įvartį ir rezultatas tapo 3:0.

Antrame kėlinyje savo įvartį pelnė ir Kylianas Mbappe, kuris užtikrintai realizavo 11 metrų baudinį ir padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse.

Savo vietas sekančio sezono „Čempionų“ lygoje beveik užsitikrino „Monaco“ ir Marselio „Olympique“ ekipos. Abi komandos rikiuojasi atitinkamai antroje ir trečioje pozicijoje ir turi po 68 taškus, o ketvirtoje vietoje vietoje esantis „Rennes“ yra surinkęs 65 taškus. Tai reiškia, kad tiek „Monaco“, tiek „Olympique“ paskutinio turo rungtynėse užteks lygiųjų, siekiant gauti kelialapius į stipriausią žemyno turnyrą.