PSG pasiekė triuškinančią pergalę, o E. Cavani užfiksavo klubo rekordą (VIDEO)

Šeštadienį Prancūzijoje tęsiasi 23-asis "Ligue 1" pirmenybių turas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

Užtikrintai čempionate pirmaujantis Paryžiaus "Saint-Germain" klubas namuose priėmė "Montpellier". Sunkumų Unai Emery auklėtiniai neturėjo - puolimo trijo nutiesė pergalę rezultatu 4-0.

11-ąją minutę Edinsonas Cavani išvedė paryžiečius į priekį. Šis įvartis urugvajiečiui buvo ypatingas - tai buvo 157 tikslus puolėjo smūgis PSG gretose, kuris jį užkėlė į rezultatyviausių visų laikų klubo žaidėjų viršūnę.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą nuo 11 metrų žymos padidino Neymaras. Antrajame kėlinyje dar po įvartį pridėjo Angelis Di Maria bei tas pats brazilas.

PSG savo sąskaitoje turi 59 taškus ir nuo antroje vietoje esančio "Lyon" pirmauja solidžiu 11 taškų skirtumu.

Likusios dvikovos baigėsi "Angers", "Nantes", "Metz", "Saint-Etienne" ir "Toulouse" klubų pergalėmis.

PSG 4 - 0 "Montpellier"
11' [1 - 0] E. Cavani
40' [2 - 0] Neymar (11 m. baudinys)
70' [3 - 0] A. Di Maria
82' [4 - 0] Neymar

"Angers" 1 - 0 "Amiens"

"Guingamp" 0 - 3 "Nantes"

"Metz" 2 - 1 "Nice"

"Saint-Etienne" 2 - 1 "Caen"

"Toulouse" 1 - 0 "Troyes"