PSG per pridėtą laiką išplėšė pergalę prieš „Rennes“ © JumpStory nuotr.

Prancūzijos pirmenybėse PSG namuose turėjo vargo, tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjo rezultatu 1:0 palaužti „Rennes“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje abi komandos turėjo po vieną neprastą progą pasižymėti. „Rennes“ komandos saugo Baptiste Santamaria smūgis po pakelto kampinio skriejo šalia vartų. Na, o PSG gretose pirmąjam kėliniui einant į pabaigą Kyliano Mbappe smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Antrame kėlinyje Kylianas Mbappe pelnė įvartį, tačiau šis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Vis gi, prancūzas pasiekė savąjį įvartį tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms. 90+4 minutę paryžiečiai pasileido į greitą kontraataką ir po Lionelio Messi perdavimo, atakos smaigalyje atsidūręs Kylianas Mbappe smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką.

Po šių rungtynių PSG ir toliau karaliauja pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, savo artimiausius persekiotojus lenkdami 16 taškų.