PSG Prancūzijos taurėje sutriuškino "Lyon", "Saint-Etienne" įveikė "Troyes"

Šiandien Prancūzijoje sužaisti dar keturi taurės aštuntfinalio mačai.

"Ligue 1" pirmenybėse dominuojantis "Paris Saint-Germain" į kitą etapą žengė namie įveikęs "Lyon" klubą. Tiesa, paryžiečiams ilgą laiką varžovų gynybos pralaužti nesisekė, tačiau sužaidus kiek daugiau nei valandą Zlatanas Ibrahimovičius galiausiai pasirūpino PSG pergale.

Švedas šeimininkus į priekį išvedė 63-ąją minutę, o dar kartą pasižymėjo po keturių minučių. Galiausiai, 75-ąją visas Bruno Genesio auklėtinių viltis sugrįžti į žaidimą sudaužė Edinsonas Cavani.

Kitame susitikime tarp dar dviejų aukščiausio diviziono ekipų "Saint-Etienne" tik po pratęsimo palaužė "Troyes". Svečiuose žaidusi Stephane'o Galtier kariauna triumfavo Nealo Moupay dėka. Prieš tai "Saint-Etienne" į priekį buvo išvedęs Oussama Tannane, o šeimininkų gretose įvartį pelnė Benjaminas Nivet.

Itin rezultatyviame susitikime tarp "Bordeaux" bei "Nantes" rezultatu 4-3 triumfavo pastaroji ekipa. Pagrindinis dvikovos laikas baigėsi 2-2, o "Bordeaux" pergale pratęsimo metu leido patikėti Malcomas. Vis dėlto, atitinkamai 115-ąją bei 118-ąją minutėmis pergalę Nanto vienuolikei išplėšė Johanas Audelis bei Alejandro Bedoya.

"Bordeaux" 3 - 4 "Nantes"

"Sarre-Union" 0 - 4 "Lorient"

"Troyes" 1 - 2 "Saint-Etienne"

"Paris Saint-Germain" 3 - 0 "Lyon"