PSG smogė "Real" vienuolikei, "Atletico" pasiekė dramatiškas lygiąsias prieš "Juventus"

22 valandą naujajame UEFA Čempionų lygos sezone buvo sužaistos dar šešerios A-D grupės rungtynės.

Nuostabų pasirodymą savo žiūrovų akivaizdoje surengė Paryžiaus "Saint-Germain" komanda, kuri ant menčių paguldė Madrido "Real" futbolininkus – pergalė rezultatu 3:0.

Madrido "Real" komandai buvo sunku nuo pat rungtynių pradžios – PSG neleido net pagalvoti apie lengvą kamuolio kontrolę.

Pirmasis įvartis krito jau 14-ąją minutę, kai puikiai krašte su Juanu Bernatu sužaidęs Angelis Di Maria pasiuntė įvartį į savo buvusios komandos vartus.

Ties tuo argentiniečio šou nesibaigė – 34-ąją minutę jis iš maždaug 20 metų dar sykį nuginklavo Thibaut Courtois. "Baltiesiems" buvo suduotas skaudus smūgis, po kurio jie taip ir neatsitiesė.

Garethas Bale'as pirmajame kėlinyje nukreipė kamuolį į PSG vartus, tačiau po VAR peržiūros jam buvo užfiksuotas žaidimas ranka. Antrajame kėlinyje kamuolys dar kartą atsidūrė PSG tinkle, bet ir vėl "Real" liko nuskriaustas po VAR peržiūros – Karimo Benzema įvartis nebuvo įskaitytas dėl Luco Vazquezo dalyvavo atakoje, kai šis grįžo iš nuošalės.

Galutinai Madrido ekipa buvo pribaigta per pridėtą laiką, kai Thomas Meunier įmušė trečią įvartį ir padėjo tašką šioje dvikovoje.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" sensacingai panaikino dviejų įvarčių deficitą ir pačioje susitikimo pabaigoje pasiekė lygiąsias prieš Turino "Juventus".

Pirmajame kėlinyje komandos įvarčių taip ir neįmušė, tačiau šou prasidėjo antroje rungtynių pusėje. 48-ąją minutę fantastišku smūgiu svečius iš Turino į priekį išvedė Juanas Cuadrado.

65-ąją minutę šeimininkai buvo priversti dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų, kai jį galva į vartų tinklą nukreipė Blaise'as Matudi.

Atrodė, kad "Juventus" padėjo tvirtą žingsnį pergalės link, tačiau Stefanas Savičius jau po penkių minučių grąžino intrigą, kai sušvelnino atsilikimą iki vieno įvarčio.

Į rungtynes sugrįžę "Atletico" futbolininkai rungtynių pabaigoje spaudė varžovus ir pačioje pabaigoje tai atnešė vaisių. 90-ąją minutę "Juventus" ekipą be pergalės paliko Hectoras Herrera, kuris fantastišku smūgiu galva po kampinio išplėšė lygiąsias 2:2.

Kitoje D grupės akistatoje Lėverkuzeno "Bayer" namuose krito prieš Maskvos "Lokomotiv".

B grupėje užtikrintai su Belgrado "Crvena zvezda" susitvarkė Miuncheno "Bayern" futbolininkai. Kingsley Comano, Roberto Lewandowskio ir Thomo Mullerio įvarčiai nulėmė pergalę 3:0.

C grupėje tokiu pačiu rezultatu Donecko "Šachar" ekipą nugalėjo "Manchester City". Jų gretose tiksliai smūgiavo Mahrezas, Gundoganas ir Gabrielis Jesusas.

Kita šios grupės akistata tarp Zagrebo "Dinamo" ir "Atalanta" komandų baigėsi triuškinančia kroatų pergale, o Mislavas Orsičius į savo sąskaitą įsirašė net tris įvarčius.

GRUPIŲ LENTELĖS

PSG 3 - 0 "Real Madrid"
14' [1 - 0] A. Di Maria
33' [2 - 0] A. Di Maria
90+1' [3 - 0] T. Meunier

"Atletico" 2 - 2 "Juventus"
48' [0 - 1] J. Cuadrado
65' [0 - 2] B. Matuidi
70' [1 - 2] S. Savič
90' [2 - 2] H. Herrera

"Bayern" 3 - 0 "Crvena zvezda"
34' [1 - 0] K. Coman
80' [2 - 0] R. Lewandowski
90+1' [3 - 0] T. Muller

"Šachtar" 0 - 3 "Man City"
24' [0 - 1] R. Mahrez
38' [0 - 2] I. Gundogan
76' [0 - 3] G. Jesus

"Zagreb" 4 - 0 "Atalanta"
10' [1 - 0] M. Leovac
31' [2 - 0] M. Orsič
42' [3 - 0] M. Orsič
68' [4 - 0] M. Orsič

"Bayer" 1 - 2 "Lokomotiv"
16' [0 - 1] G. Krychowiak
25' [1 - 1] B. Howedes (į savus vartus)
37' [1 - 2] D. Barinov