PSG šventė pergalę išvykoje, "Lyon" tenkinosi lygiosiomis

Šiandien žaidžiami penki keturioliktojo "Ligue 1" turo susitikimai, o vienos rungtynės pasibaigė vakar. Jose čempiono titulą ginantis "Paris Saint-Germain" svečiuose rezultatu 3-2 įveikė "Metz".

Aikštės viduryje dominavusiai sostinės komandai iš pradžių viskas klostėsi puikiai - po Gaetano Bussmanno įvarčio į savus vartus PSG pirmavo 2-0. Tačiau į aikštę įžengus po pertraukos vaizdas pasikeitė. Antrojo kėlinio pradžioje Modibo Maiga realizavo du 11 metrų baudinius ir išlygino rezultatą.

Vis dėlto, paryžiečiams pavyko pelnyti pergalingą įvartį - jo autoriumi tapo Ezequielis Lavezzi. Argentiniečio dėka Laurento Blanco auklėtiniai bent laikinai pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Pirmosiosiose šios dienos rungtynėse sirgaliai išvydo nulines trečiojoje vietoje žengiančio "Lyon" ir vidutinioko "Bastia" lygiąsias. Svečiai iš Liono šiek tiek ilgiau kontroliavo kamuolį, bet kitose statistikos grafose skaičiai buvo panašūs ir nei vienai ekipai pergalės pasiekti nepavyko.

Monako kunigaikštystėje kiek vėliau į kovą stojo šalies vicečempionas bei antrojoje lentelės dalyje esantis "Caen". Buksuojantys aikštės šeimininkai, nors ir pirmieji nuginklavo varžovų vartininką, nesugebėjo iškovoti trijų taškų bei nukrito į aštuntąją vietą. "Monaco" vienuolikei nepadėjo net pranašumas visose statistikos grafose.

"Metz" 2 - 3 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 9' Javier Pastore
[0-2] 16' Gaetan Bussmann (į savus vartus)
[1-2] 49' Modibo Maiga (iš 11 metrų baudinio)
[2-2] 53' Modibo Maiga (iš 11 metrų baudinio)
[2-3] 84' Ezequiel Lavezzi

"Bastia" 0 - 0 "Lyon"

"Guingamp" 0 - 1 "Rennes"
[0-1] 36' Paul-Georges Ntep De Madiba

"Lorient" 1 - 0 "Lens"
16' Loiik Landre ("Lens") pašalintas iš aikštės
[1-0] 21' Raphael Guerreiro

"Monaco" 2 - 2 "Caen"
[1-0] 5' Emmanuel Imorou (į savus vartus)
[1-1] 50' Bengali-Fode Koita
[1-2] 59' Geoffrey Kondogbia (į savus vartus)
[2-2] 75' Joao Moutinho

"Nice" 0 - 0 "Reims"