"PSV" grįžta į lyderio pozicijas © Eurofootball.lt
Penktadienį ir šeštadienį įvyko ketverios 5-ojo turo varžybos. Penktadienį savo arenoje Bredos „NAC“ sužaidė lygiosiomis su „Wilem“, šeštadienį įvykusiose trejose varžybose pergales iškovojo čempionų titulą ginantis Eindhoveno „PSV“, „Twente“ bei „Vitesse“ klubai.

Penktadienio naktį įvyko susitikimas tarp Bredos „NAC“ ir „Willem“. Pergalė šeimininkų ekipai būtų pakėlusi ją į turnyrinės lentelės 4-ąją vietą, tuo tarpu vienas iš autsaiderių „Willem“ būtų įsitvirtinęs turnyrinės lentelės viduryje. Tačiau abi komandos nepajėgė įgyvendinti savo maksimalių norų ir rungtynės baigėsi be įvarčių 0-0.

Na o šeštadienį čempionas Eindhoveno „PSV“ svečiuose ginklus surėmė su čempionate paskutinę vietą užimančiu Hagos „Den Haag“ klubu. „Den Haag“ gynybą tik 57-ąją minutę pramušė Diego Tardelli, o likus penkiom minutėm iki pagrindinio laiko pabaigos pergalę komandai užtvirtino tikslus Edisono Mendezo smūgis.

Rezultatyviausias mačas įvyko Arnhemo mieste, kur vietos „Vitesse“ namuose kiek netikėtai sutriuškino lygoje 7-ąją vietą užimantį „Heracles“ iš Almemlo miesto. Rungtynėse puikiai pasirodė ir „hat-tricku“ pasižymėjo „Vitesse“ puolėjas Danco Lazovicius, kuris „Heracles“ vartų sargą nuginklavo 37, 52 ir 75 minutėmis. Na o dar vieną įvartį 66-ąją minutę pridėjo Anduele Prijoras.

Reoterdamo „Sparta“ ir toliau tęsia nesėkmingą čempionato startą, kadangi išvykoje rezultatu 2-0 nusileido Enschedo „Twente“ ekipai. Mačas svečių komandai prasidėjo tragiškai – 18-tą minutę Edwinas Van Buerenas pasiuntė kamuolį į savo vartus, o tai paveikė aikštės šeimininkus, kurie antrojo kėlinio pradžioje įmušė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Blaise`as N‘Kufo.