"PSV" ir vėl atitrūko nuo persekiotojų © Eurofootball.lt
Olandijoje po savaitgalį sužaistų devynerių 26-ojo "Eredevisie" čempionato turo rungtynių šalies čempionai ir dabartiniai lyderiai Eindhoveno "PSV" dar padidino savo atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų Amsterdamo "Ajax" bei Alkmaro "AZ", mat pastarieji intriguojančioje tarpusavio dvikovoje sužaidė taikiai.

Nors visą antrą kėlinį "Ajax" rungtyniavo be pirmo kėlinio pabaigoje pašalinto Edgaro Davidso, pirmieji įvartį pelnė būtent jie - 65 minutę pasižymėjo Kennethas Perezas, tačiau iki mačo pabaigos likus 11 minučių tašką šeimininkams iškovoti padėjo taiklus Maarteno Martenso smūgis.

Tuo tarpu "PSV" ekipa dar labiau atitrūko nuo persekiotojų, nors pergalė iškovota buvo tik paskutinėmis minutėmis. Mače prieš vidutinioką "Groningen" namie žaidusi "PSV" ekipa pergalingą vienintelį įvartį pelnė likus vos trims minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos.

Kiek netikėtai namie žaidę Enschede "Twente" nesugebėjo palaužti Tilburgo "Willem II" ir liko ketvirtoje vietoje.

Pakankamai svarbų ir gana netikėtą tašką iškovojo absoliutūs autsaideriai "Den Haag", namie šešių įvarčių trileryje taikiai sužaidę su Roterdamo "Feyenoord". Tačiau šis taškas Hagos ekipai pakilti iš turnyrinės lentelės dugno neleido, mat priešpaskutinėje vietoje žengę Waalwijko "RKC" namie 3-1 palaužė Arnhemo "Vitesse" ir pakilo viena pozicija aukščiau.

26 turo rezultatai

"Utrecht" 3 - 0 "NEC"
45' [1 - 0] H. Somers
48' [2 - 0] G. Rossini
63' [3 - 0] T. Caluwe

52' P. Pothuizen ("NEC") pašalintas iš aikštės

"PSV" 1 - 0 "Groningen"
87' [1 - 0] R. Alex

"Twente" 0 - 0 "Willem II"

"Sparta" 0 - 0 "Heracles"

"AZ" 1 - 1 "Ajax"
65' [0 - 1] K. Perez
79' [1 - 1] M. Martens

44' E. Davids ("Ajax") pašalintas iš aikštės

"Den Haag" 3 - 3 "Feyenoord"
19' [0 - 1] J. Kolkka
40' [1 - 1] R. Hoogendorp
55' [1 - 2] A. Charisteas
62' [2 - 2] R. Hoogendorp (iš 11 m. baudinio)
66' [3 - 2] L. Delorge
73' [3 - 3] A. Charisteas

87' M.d. Vries ("Den Haag") pašalintas iš aikštės

"Excelsior" 0 - 2 "NAC"
51' [0 - 1] P. Mtiliga
73' [0 - 2] A. Diba

"RKC" 3 - 1 "Vitesse"
20' [0 - 1] D. Lazovic (iš 11 m. baudinio)
36' [1 - 1] J. Vertonghen
75' [2 - 1] H.v.d. Haar
85' [3 - 1] T. Janssen

60' A. Pryor ("Vitesse") pašalintas iš aikštės