PSV, "Werder" ir "Athletic" užsitikrino vietas kitame Europos lygos etape © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį buvo žaidžiamos UEFA Europos lygos D, E, F, J, K ir L grupių V turo rungtynės.

Vietą šešioliktfinalyje užsitikrino Brėmeno "Werder" ekipa, namie 4-1 sutriuškinusi "Nacional" bei pratęsusi nepralaimėtų rungtynių seriją iki 22 mačų.

Du Markuso Rosenbergo įvarčiai per kelias pirmojo kėlinio minutes suteikė šeimininkams tvirtą pagrindą, ir nors po pertraukos Rubenas Micaelis sušvelnino skirtumą, dvikovos pabaigoje Marcelo Moreno ir Marko Marinas įtvirtino skirtumą.

Į atkrintamąsias varžybas žengia ir Eindhoveno PSV, vėlyvo Tomaso Repkos įvarčio į savus vartus dėka įveikusi Prahos "Sparta".

Jai kompaniją palaikys Bilbao "Athtletic" vienuolikė, išvykoje 3-0 nugalėjusi Vienos "Austria".

Įdomu tai, kad sužaidus daugiau nei valandą ir ispanams pelnius antrą įvartį mačas beveik pusvalandžiui buvo sustabdytas dėl neramumų, kilusių tribūnose.

D grupė:

Lisabonos "Sporting" 1 - 1 "Heerenveen"
47' [0 - 1] Oussama Assaidi
90' [1 - 1] Leandro Grimi

"Ventspils" 0 - 1 Berlyno "Hertha"
12' [0 - 1] Raffael

87' iš aikštės pašalintas Raffael ("Hertha")

E grupė:

"Roma" 2 - 1 "Basel"
19' [0 - 1] Benjamin Huggel
33' [1 - 1] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
58' [2 - 1] Mirko Vucinic

Londono "Fulham" 1 - 0 Sofijos CSKA
15' [1 - 0] Zoltan Gera

F grupė:

Bukarešto "Dinamo" 2 - 1 Graco "Sturm"
5' [0 - 1] Mario Sonnleitner
41' [1 - 1] Marius Niculae
57' [2 - 1] Marius Niculae

4' Samir Muratovic ("Sturm") nerealizavo 11 metrų baudinio
43' Laurentiu Rus ("Dinamo") pašalintas iš aikštės

Stambulo "Galatasaray" 1 - 0 Atėnų "Panathinaikos"
50' [1 - 0] Mustafa Sarp

J grupė:

"Toulouse" 1 - 0 Belgrado "Partizan"
53' [1 - 0] DAniel Omoya Braaten

Donetsko "Shakhtar" 0 - 0 "Club Bruges"

K grupė:

"Kobenhavn" 2 - 0 "Cluj"
37' [1 - 0] Martin Vingaard
43' [2 - 0] Dame N'Doye

Eindhoveno PSV 1 - 0 Prahos "Sparta"
90' [1 - 0] Tomas Repka (į savus vartus)

L grupė:

Brėmeno "Werder" 4 - 1 "Nacional"
31' [1 - 0] Markus Rosenberg
33' [2 - 0] Markus Rosenberg
61' [2 - 1] Ruben Micael
84' [3 - 1] Marcelo Moreno Martins
90' [4 - 1] Marko Marin

Vienos "Austria" 0 - 3 Bilbao "Athletic"
19' [0 - 1] Fernando Llorente
61' [0 - 2] Mikel San Jose Dominguez
86' [0 - 3] Fernando Llorente