Puikiu P. Schicko smūgiu pažymėta "Torino" ir "Sampdoria" akistata baigėsi lygiosiomis (VIDEO)

Italijoje sužaistas dar vienas aukščiausio diviziono susitikimas. Jame "Torino" futbolininkai namuose stojo į kovą su turnyrinės lentelės kaimynais Genujos "Sampdoria".

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir aikštės šeimininkai nuo pat pradžių ėmė šiek tiek spausti varžovus. Visgi, jų gretose jau 12-ąją minutę po puikaus Karolio Linetty reido pasižymėjo puikią formą šį sezoną demonstruojantis Patrikas Schickas. Jis atliko meistrišką smūgį iš baudos aikštelės prieigų.

Bandydami atsitiesti Sinišos Mihajlovičiaus auklėtiniai vieną po kitos rezgė atakas, o pirmojo kėlinio viduryje Bruno Fernandesui pasižymėti sutrukdė tik "Sampdoria" vartininkas Christianas Puggioni.

Greitai rezultato išlyginti "Torino" ekipai nepavyko, tačiau galiausiai po Vasco Regini klaidos įvartį pelnyti sugebėjo Juanas Manuelis Iturbe.

Po jo tikslaus smūgio 78-ąją minutę aikštės šeimininkai dar surengė keletą pavojingų atakų, o bene geriausią progą pasižymėti turėjo jų žvaigždė Andrea Belotti. Visgi, jo galva per pridėtą laiką smūgiuotas kamuolys į vartus nepataikė ir mačas galiausiai baigėsi lygiosiomis 1-1.

Rezultatas situacijos turnyrinėje lentelėje nepakeitė ir "Torino" toliau užima devintąją, o "Sampdoria" dešimtąją vietas.

"Torino" 1 - 1 "Sampdoria"
[0-1] 12' Patik Schick
[1-1] 78' Juan Manuel Iturbe