Puolėjų duetas atvedė PSG į pergalę Nicoje (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas Prancūzijos čempionato mačas tarp "Nice" bei "Paris Saint-Germain" futbolininkų.

Svečiuose rungtyniavę pirmenybių lyderiai iš sostinės savo varžovus įveikė nesunkiai - Edinsono Cavani bei Zlatano Ibrahimovičiaus įvarčių dėka švieslentė po 90 minučių rodė rezultatą 3-0.

Nepaisant to, jog Laurento Blanco auklėtiniai nedominavo taip akivaizdžiai, kaip visada ir atliko tik 6 smūgius į vartų plotą, to pakako, kad dvikovos baigtis taptų aiški dar iki pertraukos.

35-ąją minutę pasižymėjus Cavani, nepraėjus nė dar dešimčiai raudoną kortelę prieš savo akis išvydo "Nice" saugas Niklas Hultas. Tuomet Ibra realizavo 11 metrų baudinį ir svečių persvarą padvigubino.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą tas pats švedas po Angelio Di Maria perdavimo pridėjo dar vieną tikslų smūgį ir PSG galiausiai iškovojo dar tris taškus.

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8141037" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>