R.Calderonas: "D.Beckhamas bus vidutinio lygio aktorius" © Eurofootball.lt
Pasirašęs solidų kontraktą su Los Andželo „Galaxy“ klubu Davidas Beckhamas (%p00219) gavo atostogų – Madrido „%c00003“ ekipos treneris ir vadovai nusprendė, kad per likusius 6 kontrakto mėnesius Anglijos futbolo žvaigždė Kariliškojo klubo gretose nebežais.

Tačiau Madrido ekipos vadovybė tuo neapsiribojo – neleisdami D.Beckhamui žaisti, jie dar ir paleido kritikos laviną. „Jis bus vidutinio lygio kino aktorius, gyvenantis Holivude. Geriausias įrodymas, kad buvome teisūs, kai nesvarstėme kontrakto pratęsimo, yra tai, jog joks kitas klubas, išskyrus „Galaxy“, juo nesidomėjo“, - susitikęs su vieno Ispanijos universitetų studentais kalbėjo „Real“ prezidentas Ramonas Calderonas.

Karališkojo klubo galva kritikos nepagailėjo ir kitiems savo ekipos žaidėjams bei sirgaliams: „Visi „Real“ žaidėjai laiko save superžvaigždėmis, o sirgaliai nepalaiko komandos taip, kaip tai yra įprasta Anglijoje ar Italijoje“.

Vienai Ispanijos radijo stočių paviešinus šias R.Calderono citatas, kilo nepasitenkinimo banga. Tiesa, „Real“ prezidentas atsiprašė „visų, kuriuos tai galėjo įžeisti“. Tačiau Karališkas klubas nepamiršo ir sukritikuoti radijo stoties, jog ši paleido į eterį R.Calderono mintis.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė