R.Calderonas: "Ronaldo geriau išvykti" © Eurofootball.lt
Madrido "%c00003" ekipos prezidentas Ramonas Calderonas patvirtino, jog Ronaldo (%p00205) greičiausiai seks kito bendraklubio Davido Beckhamo (%p00219) pėdomis ir paliks "Santiago Bernabeu".

Triskart geriausias FIFA pasaulio futbolininkas brazilas Ronaldo jau kurį laiką yra užsitraukęs ekipos vyr. trenerio Fabio Capello nemalonę ir nepasitikėjimą, o ekipos prezidentas pripažino, jog ekipa pasiryžusi ir nori, jog puolėjas išvyktų iš ekipos.

"Ronaldo situacija skriasi nuo Davido Beckhamo, kadangi jis (Ronaldo - aut.past.) dar turi vienerių metų kontraktą", - radijo stočiai "Onda Madrid" teigė R.Calderonas. - "Tačiau mūsų klube vietos jam nebeliko, kadangi treneris F.Capello pareiškė nebepasikliaunąs juo, ir tiek pačiam klubui, tiek jam bus geriau, jei jis išvyks, jei gaus kitų klubų pasiūlymų. Jei ne, jis liks su mumis".

"Turime surasti abiem pusėm tinkamą išeitį. Žinau, jog komandos sporto direktorius Predragas Mijatovičius derėjosi su kai kuriais klubais. Ir pats žaidėjas turi tam tikrų pasiūlymų. Tiesiog turime palaukti, ar tai bus dabar, ar vasarą".

Šiame sezone Ronaldo startinėje sudėtyje pradėjo vos tris "Real" varžybas.

Kalbama, jog Ronaldo gali prisijungti prie buvusio komandos draugo Luiso Figo Saudo Arabijos "Al Ittihad" ekipoje, puolėju taip pat domisi "Milan" bei Turino "Juventus".