R. Hodgsonas: Alli gali tapti naujuoju Robsonu

Anglijos rinktinės treneris Roy'us Hodgsonas negailėjo pagyrų Dele Alli ir lygino jį su Bryanu Robsonu.

Londono "Tottenham" saugas šį sezoną prasimušė ne tik į pagrindinę komandos sudėtį, bet ir sulaukė kvietimo į rinktinę.

Devyniolikmetis, per 42 rungtynes klubo gretose pelnęs septynis įvarčius, šiandien nacionalinėje ekipoje sužais jau penktą mačą.

Robsonas savo ruožtu atstovaudamas Anglijai aikštėje pasirodė 90-yje susitikimų bei pelnė 26 įvarčius.

"Dele Alli aikštės viduryje gali daryti bet ką. Jis gali lakstyti nuo vienos baudos aikštelės iki kitos. Jis gali žaisti dešimtuoju ar šeštuoju numeriu (atraminiu saugu - red. past.). Jis gali būti bet kuo. Jo talentas yra įvairiapusiškas", - kalbėjo Hodgsonas.

"Jis gali bėgti, kovoti dėl kamuolio, atlikti perdavimą, pelnyti įvartį. Bryanas Robsonas - tai tas žaidėjas, kokiu, manau, jis gali tapti."

"Bet jam dar tik devyniolika. Tokius dalykus sakyti pavojinga. Jis yra dar tik karjeros pradžioje, kuri, tikėkimės, bus labai ilga. Tačiau jis nebūtų komandoje, jeigu juo netikėčiau."

"Esu juo susižavėjęs visą sezoną. Kuomet turi tokį jauną žaidėją ir matai jo talentą nepaisant fakto, jog jam devyniolika ir jis nėra atstovavęs U-21 rinktinei, įtraukti jį į sudėti bei išleisti į aikštę yra drąsus sprendimas."

"Visgi, Ryanas Lewingtonas, Gary Neville'as bei aš pats esame užtikrinti jo pajėgumu, taigi, pasinaudojome proga ir sulaukėme grąžos."

Šį vakarą draugiškose rungtynėse prieš Vokietiją Dele Alli turėtų rungtyniauti už savo komandos draugo Harry Kane'o nugaros.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos