R. Lewandowskio ir A. Fati duetas ištempė „Barcelona“ į pirmąją sezono pergalę © AFP nuotr.

„Barcelona“ iškovojo pirmąją sezono pergalę – išvykoje 4:1 palaužė „Real Sociedad“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis pasižymėjo jau 1-ąją rungtynių minutę po Alejandro Balde perdavimo.

Visgi po 5 minučių rezultatą išlygino San Sebastiano ekipa. Vidurio aikštėje suklydo Frenkie de Jongas, o į greitą ataką pasileidęs Alexanderis Isakas kuriozišku būdu pelnė įvartį.

Per artimiausias 55 minutes tiek viena, tiek kita ekipa turėjo puikių progų pasižymėti, o „Barca“ ne kartą gelbėjo Marcas-Andre ter Stegenas.

64-ąją minutę rungtynės pasikeitė, kuomet į aikštę žengė katalonų vunderkindas Ansu Fati.

19-metis iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą Ousmane'ui Dembele, o vėliau po puolėjo perdavimo rezultatą 3:1 „Barcos“ naudai pavertė jau R. Lewandowskis.

79-ąją minutę galiausiai Ansu Fati pasižymėjo jau pats – 4:1.