R. Lewandowskio rekordas padėjo „Bayern“ ekipai sutriuškinti „Herthą“ © AP nuotr.

Robertas Lewandowskis pagerino savo asmeninį rekordą, o „Bayern“ namuose sutriuškino Berlyno „Herthos“ ekipą.

„Bayern“ namuose rezultatu 5:0 įveikė „Herthą“, o rungtynėse jau 6-ąją minutę pasižymėjo Thomasas Mulleris. Savo paties rekordą R. Lewandowskis pagerino 30-ąją minutę, kai mušė įvartį.

Dabar lenkas yra įmušęs jau 13-oje Bundeslygos rungtynių iš eilės, prieš tai jo rekordas buvo 12-a. Dabar puolėjas yra netoli legendinio Vokietijos futbolininko Gerdo Mullerio rekordo, kuris mušė 16-oje rungtynių iš eilės.

Šiose rungtynėse R. Lewandowskis iš viso pelnė hat-tricką, dar du įvarčius pridėdamas antrajame kėlinyje. Įvartį mušė ir jaunasis Jamalas Musiala, kuris paskutiniu metu yra nukonkuravęs Leroy'ų Sane.

Po trijų turų „Bayern“ yra antroje turnyrinės lentelės vietoje Bundeslygoje, nusileisdami „Bayer“ klubui tik ant įmuštų ir praleistų įvarčių santykio.