R. Rangnickas apibūdino „Manchester United“ šansus laimėti Čempionų lygą © JumpStory nuotr.

Ralfas Rangnickas ir Antonio Conte šio sezono metu atitinkamai tapo „Manchester United“ ir „Tottenham“ ekipų vyr. treneriais. Tiek vienas, tiek kitas nevengia nuo prisijungimo tiesiai šviesiai bendrauti su žurnalistais. 

O pirmąją dvikovą tarp šių trenerių šeštadienį laimėjo Ralfas Rangnickas, kurio vadovauja „Manchester United“ komanda 3:2 namuose palaužė „Tottenham“ futbolininkus. 

Po mačo, vakar pasirodė citatos, kuriose „raudonųjų velnių“ treneris apibūdino šansus laimėti, taip pat liaupsindamas mačo herojų Cristiano Ronaldo, mače įmušusį „hat-tricką“. 

Vokietis spaudos konferencijoje teigė: „Praeitą sekmadienį (prieš „Man City“) jaučiausi lyg būčiau laidotuvėse, lyg šansai būtų mirę. Jaučiausi lyg treniruočiau blogiausią komandą per savo karjerą. Tačiau dabar, po 3:2 pergalės prieš „Tottenham“, jau kalbame apie mūsų šansus triumfuoti Čempionų lygoje.“

Apie portugalą R. Rangnickas kalbėjo: „Jis (Ronaldo) gali būti komandos lyderis su tokiais pasirodymais, kaip prieš „Tottenham“. Aš jam tai sakiau nuo to laiko, kai atvykau. Su tokiu pasirodymu jis gali būti vienas iš komandos variklių.

„Ir kiti žaidėjai gali tą patį daryti, įskaitant Fredą, Harry Maguire'ą, Raphaelį Varane'ą, Victorą Lindelofą, visi tai gali“, – teigė komandos strategas. 

Rangnickas taip pat užsiminė apie Cavani: „Labai norėčiau, kad jis būtų rikiuotėje iki pat sezono pabaigos. Buvo didelis nusivylimas ir negeras dalykas mūsų komandai, kai per pastarąsias 6 savaitės jo nebuvo komandoje.“

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė