R. Rangnickas po pralaimėjimo „Atletico“ ekipai skundėsi teisėjo darbu © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ antradienį baigė savo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje.

„Raudonieji velniai“ namuose rezultatu 0:1 nusileido Madrido „Atletico“ ekipai, kuri ir žengė į ketvirtfinalį.

Po mačo „Man Utd“ strategas Ralfas Rangnickas turėjo priekaištų rungtynių teisėjui, kuris, anot vokiečio, sudarė sąlygas „Atletico“ futbolininkams tempti laiką.

„Antrajame kėlinyje žaisti buvo sunku, kadangi žaidimas buvo nuolat stabdomas. Visą laiką kažkas iš varžovų gulinėjo ant žolės.

Galiu pasakyti, kad kai kurie teisėjo sprendimai buvo išties keisti. Tiesa, negaliu pasakyti, kad jie buvo esminiai rungtynių baigčiai. Vis tik teisėjas sudarė sąlygas „Atletico“ žaidėjams tempti laiką, o tada nusprendė pridėti vos keturias minutes“, – bendraudamas su „BT Sports“ kalbėjo R. Rangnickas.