R. Rangnickas po pralaimėto derbio: „Atotrūkis tarp šių dviejų komandų šiuo metu yra didžiulis“ © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ viltys pakovoti dėl vietos pirmajame Anglijos „Premier“ lygos ketverte ir toliau blėsta.

Sekmadienį „raudonieji velniai“ neturėjo galimybių pasipriešinti kitai Mančesterio miesto komandai „Manchester City“, kuri susitikimą laimėjo rezultatu 4:1.

Po mačo „Man Utd“ strategas Ralfas Rangnickas pripažino, kad atotrūkis tarp dviejų Mančesterio komandų šiuo metu yra didžiulis, tačiau pasidžiaugė savo ekipos pasirodymu pirmajame kėlinyje.

„Manau, kad sužaidėme gerą, jei net ne puikią pirmąją rungtynių pusę. Buvome konkurencingi, nors ir praleidome labai greitą įvartį.

Sugebėjome išlyginti rezultatą, tačiau vėl praleidome po kontratakos. Tai buvo be galo sunkios rungtynes su viena geriausių komandų pasaulyje. Šis susitikimas parodė, kad atotrūkis tarp šių dviejų komandų šiuo metu yra didžiulis.

Antrajame kėlinyje „Man City“ įjungė aukštesnę pavarą. Mums buvo sunku, ypač po to, kai praleidome trečiąjį įvartį“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo R. Rangnickas.

Dvi Mančesterio komandas turnyrinėje lentelėje šuo metu skiria net 22 taškai.