R. Sterlingo „hat-tricko“ vedamas „Manchester City“ susidorojo su „Norwich City“ vienuolike © JumpStory nuotr.

„Manchester City“ išvykoje rezultatu 4:0 sutriuškino vienus iš pirmenybių autsaiderių „Norwich City“ vienuolikę.

„Miestiečiai“ nuo pat pirmųjų minučių rodė iniciatyvą ir kūrė pavojingas atakas. Vieną iš jų jiems pavyko paversti įvarčiu 31 minutę. Raheemas Sterlingas suklaidino gynėją ir puikiu smūgiu nuo virpsto pasiuntė kamuolį į varų tinklą.

Antrame kėlinyje Guardiolos auklėtiniai pridėjo dar du įvarčius. 48 minutę po sumaišties baudos aikštelėje, Philas Fodenas vargais negalais „įstūmė“ kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:0.

70 minutę po pakelto kampinio Rubenas Diasas galva atliko perdavimą Raheemui Sterlingui, o pastarasis nukreipė kamuolį į vartus į savo sąskaitą įsirašydamas dublį.

Na ir paskutinią „vinį į varžovų karstą“ įkalė „Hat-tricką“ pelnęs Raheemas Sterlingas. 90 minutę anglas stojo mušti 11 metrų baudinio. Jo smūgį atlaikė vartininkas Angusas Gunnas, tačiau kamuolys nukrito Sterlingui po kojomis ir antru bandymu jis pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Po šios pergalės „Manchester City“ toliau išlieka pirmojoje turnyrinės lentelės pozicijoje, artimiausius persekiotojus „Liverpool“ lenkdami 12 taškų. Tiesa, Kloppo auklėtiniai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.