"Rangers" pasitraukė iš UEFA taurės © Eurofootball.lt
Trečiadienį aštuonerios UEFA taurės turnyro E, F, G ir H grupėse vyko penktojo turo rungtynės, kuriomis ir baigėsi varžybos šiose grupėse. Kelialapius į sekantį etapą iškovojo penki klubai: "Alemannia", "Auxerre", "GAK", "Stuttgart" bei "Heerenveen".

Savo sekmės seriją tęsia Vokietijos antrojoje Bundesligoje rungtyniaujantis Acheno "Alemannia", kuris išvykoje įveikė ne pilnos sudėties rungtyniavusį Atėnų "AEK" ir iškovojo trečią vietą H grupėje, aplenkdamas Sankt Peterburgo "Zenit". Pirmą vietą grupėje iškovojo "Lille" ekipa", namuose minimalia persvara įveikusi antroje vietoje likusią "Sevilla".

Netikėtumas užfiksuotas F grupėje - vienu iš favoritų laikytas Glazgo "Rangers" namuose rezultatu 0-2 pralaimėjo prieš "Auxerre" ir iškrito iš turnyro, nes kitose rungtynėse austrų "GAK" sugebėjo įveikti grupės nugalėtoją Alkmaaro "AZ".

Pirmąją poziciją grupėje ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino "Stuttgart", nugalėjęs Zagrebo "Dinamo" ir atėmęs iš jo viltį žengti toliau. Kadangi "Benfica" jau anksčiau gavo kelialapį į šešioliktfinalį, likusį iškovojo "Heerenveen", vieno įvarčio skirtumu įveikęs "Beveren" ekipą.

Nedaug intrigos buvo likę E grupėje - ten visi trys klubai, kurie keliauja į kitą etapą, jau buvo aiškūs, ir liko išsiaiškinti tik vietas. Grupės nugalėtoju tapo "Middlesbrough", namuose nesunkiai laimėjęs prieš "Partizan", o antroje vietoje liko "Villarreal", savo aikštėje sutriuškinęs autsaiderį "Egaleo".

Statistika:

E grupė

"Middlesbrough" 3 - 0 Belgrado "Partizan"
10' [1 - 0] Szilard Nemeth
22' [2 - 0] Joseph Desire-Job
90' [3 - 0] James Morrison

"Villarreal" 4 - 0 "Egaleo"
13' [1 - 0] Hector Font
39' [2 - 0] Antonio Guayre
53' [3 - 0] Javi Venta
64' [4 - 0] Sant Cazorla

Galutinė turnyrinė lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

Glazgo "Rangers" 0 - 2 "Auxerre"
10' [1 - 0] Bonaventure Kalou
47' [2 - 0] Bonaventure Kalou

"GAK" 2 - 0 "AZ Alkmaar"
41' [1 - 0] Rene Aufhauser
54' [2 - 0] Roland Kollmann

"Heerenveen" 1 - 0 "Beveren"
26' [1 - 0] Arnold Bruggink

40' Sekou Ouattara ("Beveren") pašalintas iš aikštės

"Stuttgart" 2 - 1 Zagrebo "Dinamo"
15' [1 - 0] Christian Tiffert
66' [1 - 1] Ivan Bosnjak
75' [2 - 1] Fernando Meira

"Lille" 1 - 0 "Sevilla"
77' [1 - 0] Matt Moussilou

90+1' Rafael Schmitz ("Lille") pašalintas iš aikštės.

Atėnų "AEK" 0 - 2 Acheno "Alemannia"
56' [0 - 1] Erik Meijer
84' [0 - 2] Daniel Gomez

1. "Lille" 4 3 0 1 5-3 9
2. "Sevilla" 4 2 1 1 6-4 7
3. "Alemannia" 4 2 1 1 5-4 7
4. "Zenit" 4 1 2 1 9-6 5
5. "AEK" 4 0 0 4 4-12 0