Vienintelėse ir paskutinėse 21-ojo turo rungtynėse trečiadienį susitiko vienas lygos autsaiderių "Inverness" ir trečią vietą užimantis Glazgo "Rangers". Dramatišką pergalę paskutinę minutę išplėšė ir nesėkmingą devynių rungtynių seriją nutraukė namuose žaidusi "Inverness" ekipa.

"%c00227" 2 - 1 "%c00121"
22' [0 - 1] Nacho Novo (11m.)
41' [1 - 1] Darren Dods
90' [2 - 1] John Rankin

Šeimininkai, kurie spalio mėnesį sensacingai įveikė garsų varžovą išvykoje, pradėjo mačą aktyviau ir pirmieji turėjo progų pasižymėti, bet svečių klubo futbolininkai taip pat atakavo ir 22 minutę išsiveržė į priekį, kai už Roy'aus McBaino pražangą prieš Barry Fergusoną skirtą 11 metrų baudinį realizavo "Rangers" puolėjas Nacho Novo.

"Inverness" užspaudė varžovus ir kartą nuo Johno Rankino smūgio svečius iš Glazgo gelbėjo vartininkas Allanas McGregoras, bet jis nieko nebegalėjo padėti 41 minutę, kai po kampinio kilusioje sumaištyje kamuolys po rikošeto atsidūrė pas Darreną Dodsą ir šis pasiuntęs jį į tinklą išlygino rezultatą.

Po pertraukos tęsėsi apylygė kova, bet "Inverness" po truputį perimė iniciatyvą ir vos nepelnė antro įvarčio, tačiau J.Rankinas pataikė į "Rangers" vartų virpstą. Vėliau A.McGregoras atrėmė Iano Blacko ir Deniso Wynesso smūgius, didesnių problemų vartininkui nesukėlė ir Grahamo Bayne'o bei J.Rankino bandymai.

Visgi aktyviajam J.Rankinui pavyko pelnyti lemiamą įvartį paskutinę rungtynių minutę - "Inverness" žaidėjas smūgiu iš toli nuginklavo varžovų vartų sargą ir išplėšė šeimininkų ekipai pergalę. Tai buvo pirmoji "Inverness" pergalė per paskutines dešimt rungtynių ir ji leido komandai pakilti iš priešpaskutinės vietos bei susilyginti taškais su trimis klubais, tuo tarpu "Rangers" po šio turo prarado antrą poziciją ir atsidūrė trečioje vietoje.

Turnyrinė lentelė:
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos