"RB Leipzig patyrė pirmąjį pralaimėjimą, "Bayern" pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę

Šeštadienį tęsiasi šeštasis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrė "RB Leipzig" ekipa, kuri namuose rezultatu 1:3 nusileido "Schalke" futbolininkams.

Svečiai į priekį išsiveržė 29-ąją minutę, kai po sėkmingai pakelto kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Salifas Sane. "Schalke" ekipos pranašumą 43-ąją minutę padivgubino 11 metrų baudinį realizavęs Amine Haritas.

Dar vieną skaudų smūgį varžovams svečiai sudavė 58-ąją minutę, kuomet trečiąjį komandos įvartį pelnė Rabbi Matondo.

83-ąją minutę "RB Leipzig" pasinaudojo grubia varžovų vartininko klaida ir sušvelnino rezultatą - pasižymėjo Emilis Forsbergas. Tačiau tai ir buvo viskas, ką šiame susitikime sugebėjo nuveikti šeimininkai.

Varžovų kluptelėjimu pasinaudojo Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri išvykoje šventė dramatišką pergalę rezultatu 3:2 prieš "Paderborn" futbolininkus.

Vokietijos čempionai į priekį išsiveržė 15-ąją minutę, kai po puikaus Philippe'o Coutinho perdavimo pasižymėjo Serge'as Gnabry.

55-ąją minutę puikios kombinacijos smaigalyje atsidūręs P. Coutinho padvigubino svečių pranašumą.

"Paderborn" neketino lengvai nuleisti rankų ir 68-ąją minutę rezultatą sušvelnino Kai'us Progeris. Tiesa, jau po 11 minučių svečiams dviejų įvarčių persvarą sugrąžino Robertas Lewandowskis.

Šeimininkai 84-ąją minutę dar kartą sušvelnino atsilikimą - nuostabiu smūgiu pasižymėjo Jamilu Collinsas. Vis tik finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo dar vieną "Bayern" ekipos pergalę.

Miuncheno ekipa su 14 taškų įsitaisė turnyrinės lentelės viršūnėje.

"Augsburg" 0:3 "Bayer"

"Hoffenheim" 0:3 "Monchengladbach"

"Mainz" 0:1 "Wolfsburg"