„Real Betis“ triuškinama pergale iškovojo kelialapį į Ispanijos taurės pusfinalį © JumpStory nuotr.

Ispanijos taurės ketvirtfinalyje „Real Betis“ be vargo 4:0 sutriuškino „Real Sociedad“ ir pateko į Ispanijos taurės pusfinalį.

Sevilijos ekipa ledus pralaužė 12 minutę. Wiliamas Carvalho „ant lėkštutės“ padėjo kamuolį Juanmi ir pastarasis nesunkiai pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Baigiantis pirmąjai rungtynių pusei „Real Sociedad“ pelnė išlyginamąjį įvartį, tačiau šis po VAR peržiūros buvo anuliuotas dėl pažeistos nuošalės taisyklės.

57 minutę Juanmi įsirašė į savo sąskaitą dublį. Po puikaus Alexo Moreno perdavimo ispanas smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 2:0.

81 minutę savąjį įvartį pelnė ir Wilianas Jose. Brazilas realizavo 11 metrų baudinį ir patrigubino savo komandos persvarą.

Vos už 6 minučių rezultatas tapo triuškinamas. Po keitimo pasirodęs „Real Betis“ krašto puolėjas Aitoras Ruibalis pademonstravo puikų individualų meistriškumą ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Po šių rungtynių „Betis“ patenka į Ispanijos taurės pusfinalį ir prisijungia prie ten vietą jau išsikovojusių „Valencia ir „Rayo Vallecano“ ekipų.