Ispanijos „La Liga“ čempionate Madrido „Atletico“ klubas namuose, rezultatu 0:1, nusileido Sevilijos „Real Betis“.
Prieš tris dienas būtent šios ekipos susitiko „Copa del Rey“ ketvirtfinalyje ir „matrasai“ užtikrintai žengė tolyn.
Vienintelį įvartį 28-ąją minutę andalūzams pelnė Antony.
„Real Betis“ iki šiol laimėjo išvykoje prieš „Atleti“ ekipą 2011-ais metais.
Po pergalės andalūzai su 38 taškais yra ketvirtoje vietoje, o „Atletico“ su 45 rikiuojasi trečioje pozicijoje.
Kitas rungtynes „Atletico“ ekipa žais ketvirtadienį „Copa del Rey“ pusfinalyje su „Barcelona“.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą