"Real" Ispanijos čempionate įveikė "Valencia" © Eurofootball.lt
Pirmose Ispanijos čempionato XVI turo rungtynėse titulą ginantis Madrido "Real" klubas minimaliu rezultatu 1-0 įveikė antroje vietoje žengiančią "Valencia" ekipą.

Vienintelį įvartį pačioje susitikimo pradžioje pelnė Gonzalo Higuanas, pasižymėjęs po puikaus Arjeno Robbeno reido dešiniuoju atakos kraštu.

Be to, svečiai dvikovą baigė dešimtyje - 67 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas gynėjas Carlosas Marchena.

Kitame mače Barselonos "Espanyol" savų žiūrovų akivaizdoje 2-3 nusileido Madrido "Atletico".

Sostinės komanda pirmavo po to, kai jau 7 minutę stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Maxi Rodriguezas, bet 58 minutę katalonai atstatė pusiausvyrą - po puikaus reido dešiniuoju kraštu kamuolį į tinklą pasiuntė gynėjas Sergio Sanchezas.

Nepaisant to, 81 minutę "Atletico" vėl pirmavo, kai po sumaišties baudos aikštelėje įvartį pelnė Sergio Aguero, o 90 minutę persvarą po greitos kontratakos įtvirtino Rodriguezas.

Tiesa, "Espanyol" jau per teisėjo pridėtą laiką dar spėjo sušvelninti skirtumą, bet Valmiro Lopezo Valdo smūgis tebuvo menka paguoda.

Madrido "Real" 1 - 0 "Valencia"
4' [1 - 0] Gonzalo Higuan

67' iš aikštės pašalintas Carlos Marchena ("Valencia")

Barselonos "Espanyol" 2 - 3 Madrido "Atletico"
7' [0 - 1] Maxi Rodriguez
58' [1 - 1] Sergio Sanchez
82' [1 - 2] Sergio Aguero
90' [1 - 3] Maxi Rodriguez
90' [2 - 3] Valmiro Lopez Rocha Valdo