"Real" krenta į duobę: Karaliaus taurėje nusileista "Celta" ekipai (VIDEO)

Trečiadienį Karaliaus taurės turnyre sužaistos pirmos dvejos ketvirtfinalio rungtynės.

Pirmajame tarpusavio susitikime Madrido "Real" namuose priėmė Vigo "Celta" futbolininkus. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai gavo skaudžią pamoką - savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-2.

"Baltieji" pirmajame kėlinyje visiškai dominavo su kamuoliu ir kūrė progas, tačiau pelnyti įvarčio per pirmąsias 45 minutes taip ir nepavyko.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo blankiu abiejų komandų žaidimu, tačiau netrukus pasipylė įvarčiai. "Real" ir toliau daugiau laiko buvo su kamuoliu, tačiau 64-ąją minutę buvo nubausti kontraatakos metu.

Visiškai be priežiūros dešiniajame krašte likęs "Celta" krašto puolėjas spurtavo ir atliko perdavimą į baudos aikštelę. Ten visiškai laisvas likęs Iago Aspasas tiksliu smūgiu nuginklavo Kiko Casilla.

Vis dėlto "Real" komandai netrukus pavyko išlyginti rezultatą, kai puikų įvartį vienu lietimu pelnė Marcelo. Deja, šeimininkų stadionas džiaugėsi tik kelias akimirkas - jau kitos atakos metu Lucas Vazquezas prarado kamuolį aikštės viduryje ir leido varžovų gynėjui Jonny pelnyti antrąjį įvartį.

Per likusį laiką rezultatą galėjo išlyginti Karimas Benzema, tačiau prancūzas nesugebėjo tiksliai atlikti smūgio vos iš kelių metrų, o "Real" patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Z. Zidane'o auklėtiniai dar turės galimybę atsitiesti ir iškopti į Karaliaus taurės pusfinalį. Sausio 25-ąją dieną atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės įvyks Vigo mieste.

Kitose rungtynėse "Deportivo Alaves" paskutinėmis mačo minutėmis pasiekė pergalę rezultatu 2-0 prieš "Alcorcon".

"Real Madrid" 1 - 2 "Celta"
64' [0 - 1] I. Aspas
69' [1 - 1] Marcelo
70' [1 - 2] Jonny

"Alcorcon" 0 - 2 "Alaves"
90' [0 - 1] Ibai
90+4' [0 - 2] Ibai
90+1' C. Belivis ("Alcorcon") pašalintas iš aikštė