"Real" mačo pabaigoje palaužė "Valencia" © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienio vakarą vyko trejos XIV turo rungtynės.

Puikią pergalę išvykoje iškovojo Madrido "Real" ekipa. Be Cristiano Ronaldo ir Kaka žaidę madridiečiai 3-2 palaužė "Valencia" klubo pasipriešinimą.

Mačą keliais pavojingais smūgiasi pradėjo šeimininkais, tačiau nė vienas iš jų įvarčiu nevirto. 39-ąją minutę puikų šansą įmušti turėjo svečiai, tačiau Gonzalo Higuaino smūgis praskriejo virš vartų.

Kiek vėliau tas pats G.Higuainas galėjo dar sykį pasižymėti, tačiau ir vėl smūgiavo netiksliai. Kėliniui visai artėjant prie pabaigos pasižymėti galėjo ir "Real" gynėjas Sergio Ramosas, bet ispano smūgis galva atsitrenkė į virpstą.

54-ąją minutę svečiai pagaliau pasiekė savo - po Karimo Benzemos perdavimo smūgiu galva įvartį pelnė G.Higuainas. Po kelių minučių "Valencia" neišnaudojo idealios progos išlyginti rezultatą, tačiau antrąjį kartą šeimininkai buvo kur kas tikslesni - smūgiu galva pasižymėjo Davidas Villa.

Vis tik svečiai netrukus vėl buvo priekyje - Marcelo suklaidino kelis varžovus, perdavė kamuolį įbėgančiam G.Higuainiui, kuris stipriu smūgiu nuginklavo Cesarą.

"Valencia" ėmė spausti varžovus ir tai pasiteisino - 80-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Joaquinas liko niekeno neprižiūrėtas, sulaukė komandos draugo perdavimo bei pelnė įvartį.

Tačiau svečiai ir vėl sugebėjo atsitiesti, mat po pakelto baudos smūgio įvartį galva pelnė Garay, kuris aikštėje pasirodė vietoj traumą patyrusio Pepe. "Real" išlaikė persvarą bei iš Valensijos išsivežė svarbius tris taškus.

Pergalę Barselonos miesto derbyje iškovojo "Barcelona", kuri dėka Zlatano Ibrahimovičiaus realizuoto 11 metrų baudinio svečius palaužė rezultatu 1-0. Tris taškus ture taip pat iškovojo "Athletic", svečiuose 2-1 įveikęs "Zaragoza".

"Valencia" 2 - 3 Madrido "Real"
54' [0 - 1] Gonzalo Higuain
60' [1 - 1] David Villa
65' [1 - 2] Gonzalo Higuain
80' [2 - 2] Joaquin
83' [2 - 3] Garay

"Barcelona" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
39' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic (iš 11 metrų baudinio)

"Zaragoza" 1 - 2 Bilbao "Athletic"
61' [0 - 1] Dominguez
81' [0 - 2] Laskurain
90' [1 - 2] Carlos Diogo